Przygotowanie i zrealizowanie kampanii „Odprowadzam Sam 2026”.
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341791
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341791/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:18
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b1e4bb9-9afe-4ff5-9405-d4b7b8f737e8
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341791 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przygotowanie i zrealizowanie kampanii „Odprowadzam Sam 2026”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-382
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.um.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b1e4bb9-9afe-4ff5-9405-d4b7b8f737e81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przygotowanie i zrealizowanie kampanii „Odprowadzam Sam 2026”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b1e4bb9-9afe-4ff5-9405-d4b7b8f737e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341791
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044112/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.35 Przygotowanie i zrealizowanie kampanii pn. „Odprowadzam Sam” w gdyńskich przedszkolach publicznych oraz klasach „0” w gdyńskich publicznych szkołach podstawowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków ze środków Unii Europejskiej (Program Interreg Region Morza Bałtyckiego) w ramach projektu BATS (Baltic Sea region Active mobiliTy Solutions - in darkness and all weather conditions)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317753
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UZ.271.1.28.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 66615,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przygotowaniu i zrealizowaniu kampanii pn. „Odprowadzam Sam” w 16 gdyńskich szkołach podstawowych oraz klasach „0” w 44 gdyńskich przedszkolach.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Etap pierwszy – przygotowanie, druk, dystrybucja materiałów edukacyjno-promocyjnych (dalej: „Zadanie 1”),
2) Etap drugi - interaktywne spotkania edukacyjne / spektakle z elementami warsztatowymi (dalej „Zadanie 2”).
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej „OPZ” załącznik nr 1 do SWZ), a także w Projektowanych postanowieniach umowy (zwane dalej „PPU”, załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92312100-2 - Usługi świadczone przez producentów teatralnych, grup wokalnych, zespołów i orkiestr rozrywkowych
79824000-6 - Usługi drukowania i dystrybucji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 01.07.2026 r. zostało ogłoszone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Termin składania ofert wyznaczono na 08.07.2026 r. Termin ten został określony niezgodnie z art. 283 ustawy Pzp, ponieważ jest krótszy niż 7 dni od dnia zamieszczenia ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych.Wada postępowania ma charakter nieusuwalny – została stwierdzona po upływie terminu składania ofert, a złożone oferty uniemożliwiają dokonanie zmiany lub przedłużenia terminu składania ofert.
W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli jest ono obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |