Budowa „Zielonych Tarasów Kultury” w Kołobrzegu
Gmina Miasto Kołobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341864
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:33
- Lokalizacja
- Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12b9d146-607f-49d0-a758-b9536e087cd4
- Identyfikator
- 6711698541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341864 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa „Zielonych Tarasów Kultury” w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Kołobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920736
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 13
1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.kolobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://i-kolobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13184031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa „Zielonych Tarasów Kultury” w Kołobrzegu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12b9d146-607f-49d0-a758-b9536e087cd4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00594451/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa "Zielonych Tarasów Kultury" w Kołobrzegu - roboty budowlane
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowano z Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00272864
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.25.2025.II
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje między innymi:
1) Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze,
2) Nawierzchnie wraz z obrzeżami,
3) Mała architektura,
4) Tablice informacyjne i edukacyjne,
5) Tablica pamiątkowa,
6) Zieleń,
7) Instalacje sanitarne zewnętrzne,
8) Instalacje elektryczne zewnętrzne i monitoring,
9) Technologia fontanny,
10) Pawilon deszczowy,
11) Pawilon rekreacyjno – gastronomiczny,
12) Instalacje sanitarne wewnętrzne,
13) Instalacje elektryczne wewnętrzne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12903787,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20095566,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12903787,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: T1C Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943211022
7.3.3) Ulica: ul. Ibn Siny Awicenny 14
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-611
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część zamówienia, którą wykonywać będzie podwykonawca: roboty ziemne, ogólnobudowlane, żelbetowe, betonowe, murowe, wykończeniowe, ślusarskie, stolarskie, roboty instalacyjne sanitarne i elektryczne. Nazwa podwykonawcy/ ów: na etapie składania oferty – nie ustalono.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12903787,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-05-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Dofinansowano z Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027.2. Termin wykonania zamówienia: 1. Etap I - instalacje zewnętrzne sanitarne i elektryczne, zagospodarowanie terenu, zieleń, mała architektura do 15 listopada 2026 r.
2. Etap II - pawilon rekreacyjno – gastronomiczny wraz z wyposażeniem do 31 maja 2027 r.
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |