Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę zatoki nawrotowej przy ul. Podchorążych

MIASTO DĘBLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341871
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341871/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-14 13:34
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dc6e21c3-4f0b-4ac4-8824-c72b59809838
Identyfikator
5060026098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

ROADPROJECT ALEKSANDRA SZUFLITA, KRZYSZTOF SOWA, RAFAŁ TOMALKA SPÓŁKA CYWILNALublin, PL · lot 0
24 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341871 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
na budowę zatoki nawrotowej przy ul. Podchorążych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 8830001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dc6e21c3-4f0b-4ac4-8824-c72b59809838

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej
na budowę zatoki nawrotowej przy ul. Podchorążych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc6e21c3-4f0b-4ac4-8824-c72b59809838

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341871

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016651/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.12 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę zatoki nawrotowej przy ul. Poddchorążych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283004

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 20000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.10. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej na budowę zatoki nawrotowej przy ul. Podchorążych. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dla budowy zatoki nawrotowej dla autobusu komunikacji miejskiej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, w szczególności:
a) konstrukcją nawierzchni,
b) przebudową lub zabezpieczeniem kolidującej infrastruktury technicznej (jeżeli będzie wymagane),
c) oznakowaniem pionowym i poziomym.
2) W przypadku, gdy zgodnie z przepisami prawa jest wymagane wprowadzenie zmian w organizacji ruchu wykonawca zobowiązany będzie do:
a) opracowania projektu zmiany stałej organizacji ruchu,
b) uzyskania wymaganych opinii i zatwierdzeń projektu organizacji ruchu,
c) przekazania zamawiającemu zatwierdzonego projektu organizacji ruchu – 4 egz.
3) W dokumentacji projektowej należy uwzględnić przestawienie istniejącej tablicy informacyjnej w miejsce wskazane przez zamawiającego.
4) W przypadku, gdy zgodnie z przepisami prawa wymagana jest przebudowa zjazdu z drogi publicznej, t.j. drogi wojewódzkiej nr 801, wykonawca zobowiązany będzie do:
a) uzyskania uzgodnienia lokalizacji zjazdu z właściwym zarządcą drogi,
b) przygotowania dokumentacji projektowej wymaganej przez zarządcę drogi oraz zgodnej z przepisami prawa,
c) uzyskania decyzji administracyjnej zezwalającej na lokalizację lub przebudowę zjazdu z drogi publicznej, jeżeli obowiązujące przepisy oraz zarządca drogi będą wymagały uzyskania takiej decyzji.
3.11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Wykonanie mapy do celów projektowych oraz wykonanie niezbędnych pomiarów geodezyjnych.
2) Opracowanie kompletnego projektu budowlanego, w tym: projekt zagospodarowania działki lub terenu, projekt architektoniczno – budowlany oraz projekt techniczny we wszystkich niezbędnych branżach, zgodnie ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t.j. Dz.U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.), zwanej dalej Prawo Budowlane, wraz z aktualnymi przepisami wykonawczymi do ustawy, oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 4 egz.
3) Opracowanie specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 3 egz.
4) Opracowanie przedmiarów robót zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. z 2021 r., poz. 2454) – 2 egz.
5) Opracowanie kosztorysu inwestorskiego zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod
i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz.U. z 2021 r., poz. 2458) – 2 egz.
6) Uzyskanie wszelkich wymaganych prawem opinii, zezwoleń, uzgodnień, warunków technicznych oraz decyzji administracyjnych od właściwych organów niezbędnych do opracowania przedmiotowej dokumentacji oraz uzyskania przez Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na budowę oraz realizacji robót budowlanych.
7) Opracowanie kompletnego wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę wraz z wymaganymi załącznikami – 2 kpl.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24600,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROADPROJECT Aleksandra Szuflita, Krzysztof Sowa, Rafał Tomalka s.c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7123451212

7.3.3) Ulica: Józefa Franczaka „Lalka”

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-325

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi