WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKACH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE- ETAP I
Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00341946
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00341946/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 13:48
- Lokalizacja
- Leszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fdfc1f63-9f62-494b-868f-cb27a53f963e
- Identyfikator
- 6970018794
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341946 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKACH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE- ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zakład Budynków Komunalnych w Lesznie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 410512441
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Dekana 10
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65 526 86 30
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzbk-leszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.mzbk-leszno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W BUDYNKACH BĘDĄCYCH W ADMINISTRACJI MZBK W LESZNIE- ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fdfc1f63-9f62-494b-868f-cb27a53f963e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341946
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052326/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wymiana instalacji elektrycznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.210.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300684,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I przedmiotu zamówienia: Wymiana instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym w Lesznie przy ul. Zielona 6zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, oraz załącznikach do niej
w skład której wchodzą między innymi:
- demontaż istniejącej instalacji,
- instalacja oświetleniowa,
- instalacja teletechniczna.
zgodnie z załączoną do niniejszej SWZ dokumentacją techniczną (Załącznik nr 10a)
UWAGA:
Zaleca się przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej miejsca prowadzenia prac. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku dołożenia najwyższej staranności przy sporządzaniu oferty. Koszty wizji lokalnej miejsca robót poniesie Wykonawca.
UWAGA:
Wizja lokalna odbędzie przy udziale wyznaczonego przedstawiciela zarządcy budynku (MZBK), w terminach:
20 maja 2026 roku, o godz. 11:00 – nieruchomość Leszno ul. Zielona 6,
27 maja 2026 roku, o godz. 10:30 – nieruchomość Leszno ul. Zielona 6,
- po uprzednim kontakcie z Panem Zdzisławem Lomanem poprzez adres e-mail: przetargi@mzbk-leszno.pl, lub telefonicznie pod nr 65 5268630 wew. 105
Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania opisany jest w przedmiarach robót, szkicach poglądowych, oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych
(STWiORB), które stanowią odpowiednio załączniki do SWZ (załącznik nr 10a, i wraz z nią są zamieszczone na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno
Wykonawca sam dokona oceny ostatecznego zakresu robót w oparciu o dokumentację techniczną, przedmiary robót wg. Załączników nr 10a do SWZ,
Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń technicznych równoważnych opisywanych w dokumentacji technicznej załączonej do SWZ, stanowiącej Załącznik nr 10a,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 48016,43 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II przedmiotu zamówienia:Wymiana instalacji elektrycznej w budynku użyteczności publicznej Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Lesznie przy ul. Dekana 3
zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”, oraz załącznikach do niej
w skład której wchodzą między innymi:
- demontaż istniejącej instalacji,
- montaż wyłącznika pożarowego prądu,
- instalacja gniazd,
- instalacja oświetleniowa,
- instalacja LAN.
zgodnie z załączoną do niniejszej SWZ dokumentacją techniczną (Załącznik nr 10b)
UWAGA:
Zaleca się przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej miejsca prowadzenia prac. Brak udziału Wykonawcy w wizji lokalnej nie zwalnia Wykonawcy z obowiązku dołożenia najwyższej staranności przy sporządzaniu oferty. Koszty wizji lokalnej miejsca robót poniesie Wykonawca.
UWAGA:
Wizja lokalna odbędzie przy udziale wyznaczonego przedstawiciela zarządcy budynku (MZBK), w terminach:
20 maja 2026 roku, o godz. 10:00 – nieruchomość Leszno ul. Dekana 3
27 maja 2026 roku, o godz. 10:00 – nieruchomość Leszno ul. Dekana 3
- po uprzednim kontakcie z Panem Zdzisławem Lomanem poprzez adres e-mail: przetargi@mzbk-leszno.pl, lub telefonicznie pod nr 65 5268630 wew. 105
Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania opisany jest w przedmiarach robót, szkicach poglądowych, oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych
(STWiORB), które stanowią odpowiednio załączniki do SWZ (załącznik nr 10b) i wraz z nią są zamieszczone na stronie internetowej https://platformazakupowa.pl/pn/mzbk_leszno
Wykonawca sam dokona oceny ostatecznego zakresu robót w oparciu o dokumentację techniczną, przedmiary robót wg. załączników nr 10b do SWZ,
Zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów i urządzeń technicznych równoważnych opisywanych w dokumentacji technicznej załączonej do SWZ, stanowiącej Załącznik nr 10b,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 252667,96 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56865,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79048,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56865,51 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE ROMAN JANOWICZ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6970003172
7.3.3) Ulica: RZEMIESLNICZA 30
7.3.4) Miejscowość: ŚWIĘCIECHOWA
7.3.5) Kod pocztowy: 64-115
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56865,51 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302580,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391012,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302580,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUB – ELEKTRA Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5253052544
7.3.3) Ulica: ul. Juliana Smulikowskiego 4A/21,
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-389
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 302580,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |