Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku głównym ZSP w Poddębicach — I etap 2026 r / Przeprowadzenie rb w ramach istniejącej infrastruktury ZSP w P-ce - FELD.06.01-IZ.00-007/25

POWIAT PODDĘBICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00341999
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00341999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 13:55
Lokalizacja
Poddębice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-efe7a792-0f14-4dbc-bc21-c843e72a8370
Identyfikator
8281356097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty rozbiórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

VIVATEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrzeziny, PL · lot 0
505 919,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00341999 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku głównym ZSP w Poddębicach — I etap 2026 r / Przeprowadzenie rb w ramach istniejącej infrastruktury ZSP w P-ce - FELD.06.01-IZ.00-007/25

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PODDĘBICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934826

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Łęczycka 16

1.5.2.) Miejscowość: Poddębice

1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 43-678-78-60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@poddebicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poddebicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1321246

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku głównym ZSP w Poddębicach — I etap 2026 r / Przeprowadzenie rb w ramach istniejącej infrastruktury ZSP w P-ce - FELD.06.01-IZ.00-007/25

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efe7a792-0f14-4dbc-bc21-c843e72a8370

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00341999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038750/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 „Remont i modernizacja pomieszczeń w budynku głównym ZSP w Poddębicach — I etap 2026 r” -„Przeprowadzenie robót budowlanych w ramach istniejącej infrastruktury ZSP w P-ce” - FELD.06.01-IZ.00-007/25

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FELD.06.01-IZ.00-007/25 Priorytet FELD.06 Fundusze Europejskie dla Łódzkiego przyjaznego mieszkańcom, Działanie FELD 06.01 Infrastruktura edukacyjna nr FELD.06.01-IZ.00-0007/25 „Rozwój infrastruktury kształcenia zawodowego w powiecie poddębickim", Działanie FELD.06.01 Infrastruktura edukacyjna programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284753

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRI.272.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 430524,10 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych w sześciu pozycjach harmonogramu rzeczowo-finansowego projektu, obejmujących wybrane pomieszczenia w budynku głównym Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Poddębicach.
2. Postępowanie obejmuje osiem grup robót w budynku głównym szkoły (pozycje wg harmonogramu rzeczowo-finansowego projektu):
- Łazienki na II piętrze — damska i męska;
- Łazienka damska na I piętrze;
- Klasa 301 — pracownia logistyki;
- Klasa 302 — pracownia ekonomisty;
- Klasa 303 — pracownia turystyki wiejskiej;
- Korytarz na II piętrze, w tym wymiana 10 drzwi do sal lekcyjnych;
- Klatka schodowa południowa, 4 kondygnacje.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 505919,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505919,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 505919,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIVATEL Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8331399218

7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 13

7.3.4) Miejscowość: Brzeziny

7.3.5) Kod pocztowy: 95-060

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 505919,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane