Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami i nadzorem autorskim dla projektu realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego „Zielone skwery”.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342054
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-14 14:03
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0e36a8c3-50d5-44bf-90c5-b5550dcb5719
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342054 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami i nadzorem autorskim dla projektu realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego „Zielone skwery”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/300739/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami i nadzorem autorskim dla projektu realizowanego w ramach budżetu obywatelskiego „Zielone skwery”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e36a8c3-50d5-44bf-90c5-b5550dcb5719
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012769/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.27 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzgodnieniami i nadzorem autorskim BO "Zielone skwery"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311310
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 51/WZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56910,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo‑kosztorysowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami i opiniami oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych, obejmującej cztery lokalizacje na terenie Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.
Przedmiot zamówienia składa się z następujących etapów:
Etap 1 – wykonanie kompletnej Dokumentacji z niezbędnymi uzgodnieniami;
Etap 2 - pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót ujętych w Dokumentacji projektowej.
Lokalizacja
Prace projektowe obejmują zagospodarowanie terenów w następujących lokalizacjach:
1. Pas drogowy ul. Surowieckiego przy przystanku autobusowym Megasam 01 (dz. ew. nr 17/1 z obrębu 11001)
a. Rozbetonowanie pow. 60 m2 - 150m2
b. wygrodzenie terenu
c. nasadzenia krzewów/bylin/cebule
2. Pas drogowy ul. Puławskiej / Bogatki (dz. ew. 44/2, obr.10934, 175/10 z obrębu 10934):
a. Rozbetonowanie pow. 40 m2 - 150m2
b. wygrodzenie terenu
c. nasadzenia krzewów/bylin/cebule
3. Teren rekreacyjny w rejonie ul. Kabackiej (Park Motyli), (dz. ew. 27 z obrębu 11203, dz. ew. 26 z obrębu 11203):
a. ustawienie stołu do ping - pongu
b. utwardzenie nawierzchni pod stołem
4. Polanka w Parku Lasek Brzozowy (dz. ew. 11 z obrębu 11105):
a. nawierzchnia mineralna przepuszczalna, dostosowana do istniejącej nawierzchni na terenie parku - ok. 1,5 m szerokości i długości 25 m.
Uszczegółowienie zakresu i warunków minimalnych wykonania zamówienia
Prace projektowe powinny uwzględniać:
a) prace rozbiórkowe i porządkowe związane ze specyfiką danego terenu,
b) ochronę istniejącej zieleni i gruntu podczas prowadzenia robót budowlanych,
c) roboty budowlane i montażowe związane z montażem stołu do ping – ponga,
d) roboty budowlane związane z budową nawierzchni skomunikowane z istniejącymi ciągami pieszymi,
e) urządzenie/uzupełnienie szaty roślinnej (krzewy/byliny/ cebule),
f) inne prace i kolizje wynikające z projektowanego zagospodarowania terenu,
g) pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych - łącznie przewiduje się do 12 wizyt terenowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
- Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
- Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ, który będzie załącznikiem nr 1 do umowy.
Wszędzie tam gdzie w Opisie przedmiotu zamówienia Zamawiający odniósł się do norm, dopuszcza się zastosowanie rozwiązań równoważnych. W przypadku, gdy Wykonawca zaoferuje rozwiązanie nieodpowiadające wprost normom referencyjnym opisanym w Opisie przedmiotu zamówienia, wówczas na Wykonawcy spoczywa obowiązek udowodnienia w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia.
W takim przypadku Wykonawca składa wraz z ofertą dokumenty przedmiotowe, o których mowa w pkt 10.4. SWZ.
Obowiązki wynikające z klauzuli społecznej
Zamawiający nie przewiduje wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zamawiający w ramach przedmiotowego zamówienia zawiera wymagania, o których mowa w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: od dnia zawarcia umowy do dnia 10.12.2026 r., przy czym terminy realizacji dla poszczególnych etapów wynoszą:
dla Etapu 1 – wykonanie kompletnej Dokumentacji z niezbędnymi uzgodnieniami - w terminie do 80 dni od daty zawarcia umowy;
dla Etapu 2 - pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót ujętych w Dokumentacji projektowej, od chwili rozpoczęcia robót budowlanych do dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru robót budowlanych tj. do dnia 10.12.2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
90700000-4 - Usługi środowiska naturalnego
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71354000-4 - Usługi sporządzania map
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |