DOSTAWA I MONTAŻ MAŁEJ ARCHITEKTURY PRZY PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W SŁAWATYCZACH
GMINA SŁAWATYCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342153
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 14:20
- Lokalizacja
- Sławatycze, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25ec80d0-3c11-468f-9c31-1bd1647d1706
- Identyfikator
- 5372349492
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342153 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
DOSTAWA I MONTAŻ MAŁEJ ARCHITEKTURY PRZY PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W SŁAWATYCZACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁAWATYCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237701
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 14
1.5.2.) Miejscowość: Sławatycze
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-515
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 83378358
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@slawatycze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slawatycze.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-25ec80d0-3c11-468f-9c31-1bd1647d17061.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA I MONTAŻ MAŁEJ ARCHITEKTURY PRZY PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W SŁAWATYCZACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25ec80d0-3c11-468f-9c31-1bd1647d1706
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00631459/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Dostawa i montaż małej architektury przy Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamawiający informuje, iż zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Nowoczesna edukacja włączająca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Sławatyczach”, współfinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027. Działanie 10.2 Edukacja przedszkolna, Priorytet X Lepsza edukacja. Numer projektu: FELU.10.02-IZ.00-0025/24.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.271.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „DOSTAWA I MONTAŻ MAŁEJ ARCHITEKTURY PRZY PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W SŁAWATYCZACH”
4.2. Zakres robót obejmuje zagospodarowanie działki nr 1154/1 w miejscowości Sławatycze (gm. Sławatycze) poprzez:
• demontaż istniejących urządzeń placu zabaw
• demontaż i utylizacja istniejącej podbudowy z płyt gumowych
• dostawę i montaż nowych urządzeń zabawowych,
• wykonanie nawierzchni z mat przerostowych,
• rozebranie części kostki przy placu, wykończenie rozebranej kostki krawężnikami
• wykonanie ogrodzenia z profili stalowych ocynkowanych, malowanych proszkowo, z wypełnieniem z kolorowych sztachet HDPE - zgodnie z projektem.
4.3. Zamówienie obejmuje w szczególności:
1) roboty ziemne i przygotowawcze,
2) roboty demontażowe, rozbiórki,
3) montaż nowych urządzeń placu zabaw, w tym:
• Zestaw zabawkowy - 1 kpl.
• Huśtawka podwójna siedziskiem typu koszyk i bocianim gniazdem – 1 szt.
• Karuzela – 1 szt.
• Piaskownica – 1 szt.
• Huśtawka pojedyncza z siedziskiem dla osób niepełnosprawnych – 1 szt.
• Żagiel przeciwsłoneczny- 2 szt.
4) montaż elementów małej architektury:
• tablica regulaminowa- 1 szt.
5) przygotowanie podłoża i wykonanie nawierzchni bezpiecznej z mat przerostowych w strefie bezpieczeństwa placu zabaw - ok 260,0m2 (kolorystyka do uzgodnienia)
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2) ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |