Modernizacja drogi gminnej ul. Polskiego Czerwonego Krzyża
Gmina Miasta Gostynina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342175
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342175/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 14:24
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12577d88-192b-41be-86e6-2239b5315dd6
- Identyfikator
- 9710664961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342175 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej ul. Polskiego Czerwonego Krzyża
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Gostynina
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gostynin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gostynin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gostynin.logintrade.net/zapytania_email,234324,4a60188c269ff9e104dd3fff562f4795.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi gminnej ul. Polskiego Czerwonego Krzyża2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12577d88-192b-41be-86e6-2239b5315dd6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342175
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031533/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja drogi gminnej ul. Polskiego Czerwonego Krzyża
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.15.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na modernizacja drogi gminnej ul.
Polskiego Czerwonego Krzyża. Roboty będą realizowane na podstawie projektu budowlanego
opracowanego przez HOL-BUD Sp. z o.o. ul. Płocka 44a, 09-500 Gostynin: Remont drogi gminnej
nr 140186W – ul. Polskiego Czerwonego Krzyża wraz ze zjazdami i skrzyżowaniem z drogą
powiatową – ul. Kolonią w miejscowości Gostynin.
2. Całość robót mieści się w granicach do których Inwestor posiada prawo do dysponowania
nieruchomością na cele budowlane.
3. Zakres robót obejmuje:
1) demontaż istniejących nawierzchni jezdni, poboczy, zjazdów, dojść do posesji;
2) demontaż części istniejącej podbudowy jezdni;
3) demontaż istniejącej podbudowy zjazdów, poboczy i dojść;
4) ustawienie oporników, obrzeży i krawężników;
5) wykonanie nowej podbudowy jezdni;
6) wykonanie nowej podbudowy poboczy, zjazdów, dojść;
7) wykonanie nowej nawierzchni jezdni, poboczy, zjazdów, dojść;
8) wykonanie regulacji wysokościowej istniejących studni i studzienek uzbrojenia terenu;
9) zabezpieczenie istniejącego uzbrojenia rurami ochronnymi;
10) wykonanie zieleni.
Roboty należy wykonywać zgodnie z opracowanym projektem budowlanym stanowiącym załącznik
do SWZ.
Technologia wykonania robót opisana jest w szczegółowych specyfikacjach technicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert wpłynęły 2 oferty. Oferta z najniższą ceną, przewyższa środki, które Zamawiającyzamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może
zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Z uwagi na fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć posiadanych środków do ceny najkorzystniejszej oferty, unieważnia
przedmiotowe postępowanie.
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |