Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu informatycznego do zarządzania dokumentacją programów kształcenia
POLITECHNIKA LUBELSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342223
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342223/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-14 14:32
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-22569e9b-7afd-4d1d-bf15-6fe0f9e4b45f
- Identyfikator
- 7120104651
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy
1 przyznane
ATOMSCRIPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
676 500 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342223 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu informatycznego do zarządzania dokumentacją programów kształcenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-618
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81538 46 55
1.5.8.) Numer faksu: bzp@pollub.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pollub.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12776551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu informatycznego do zarządzania dokumentacją programów kształcenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22569e9b-7afd-4d1d-bf15-6fe0f9e4b45f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342223
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044028/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa SYLABUSA na potrzeby Politechniki Lubelskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„POLLUB z nami nowoczesne technologie” współfinansowanego ze środków Funduszu Europejskiego dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 umowa nr (FERS) FERS.01.05-IP.08-0319/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219338
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ACP.251.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 521700,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie i utrzymanie systemu informatycznego (oprogramowania) do zarządzania dokumentacją programów kształcenia, umożliwiającego m.in. tworzenie programów studiów w wersji elektronicznej oraz generowanie analiz i raportów ich dotyczących, celem podniesienia standardów w Politechnice Lubelskiej w obszarze tworzenia i zmiany programów studiów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 676500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 676500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATOMSCRIPT Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7831727079
7.3.3) Ulica: Libelta
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 61-706
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 676500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Przedmiot Umowy w zakresie:a) dostawy i wdrożenia Systemu,
b) przeniesienia lub udzielenia licencji na System,
c) opracowania i przekazania Dokumentacji, o której mowa w § 1 pkt. 17),
d) przeprowadzenie szkolenia, o którym mowa w § 9
zostanie wykonany w terminie 4 miesięcy licząc od dnia podpisania Umowy, nie dłużej jednak niż do 30 września 2026 r.
2. Przedmiot Umowy w zakresie:
a) zapewnienia Asysty technicznej,
b) zapewnienia Utrzymania Systemu,
c) realizacji świadczeń w ramach gwarancji,
będzie wykonywany przez Wykonawcę w okresie 36 miesięcy licząc od dnia podpisania Protokołu Odbioru Końcowego, o którym mowa w § 10 umowy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |