Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP z podziałem na 2 zadania

Gmina Łęczna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342397
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342397/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-14 15:04
Lokalizacja
Łęczna, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-337ec5c0-58b5-4bc3-8fe5-d3f1ef40c2ac
Identyfikator
5050017749
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweElementy składowe sieciSkanery komputeroweDrukarki atramentoweCzytniki kodu kreskowego

Wykonawcy

1 przyznane

"CORSO - BIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot 1
29 431,42 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342397 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP z podziałem na 2 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęczna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020055

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Łęczna

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.leczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.leczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-leczna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP z podziałem na 2 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-337ec5c0-58b5-4bc3-8fe5-d3f1ef40c2ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342397

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286937

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.12.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi.:
1) Dostawa urządzeń UTM - 10 szt.
2) Dostawa kompatybilnych z dostarczanym urządzeniem UTM wkładek światłowodowych SFP BIDI – TYP A - 10 szt.
3) Dostawa kompatybilnych z dostarczanym urządzeniem UTM wkładek światłowodowych SFP BIDI – TYP B - 10 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32422000-7 - Elementy składowe sieci

4.5.5.) Wartość części: 35523,58 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 - Dostawa skanerów A4, czytników i drukarek kodów kreskowych wraz z etykietami i taśmami termotransferowymi:
1) Dostawa skanerów A4 - 12 szt.
2) Dostawa drukarek kodów kreskowych wraz z etykietami i taśmami termotransferowymi - 12 szt.
3) Dostawa czytników kodów kreskowych - 12 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30216110-0 - Skanery komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30232150-0 - Drukarki atramentowe

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

4.5.5.) Wartość części: 34680,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 793), zwanej dalej „ustawą”, Zamawiający zawiadamia, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o nr IRG.271.12.2026 na „Dostawa sprzętu sieciowego i peryferyjnego do obsługi systemu EZD RP z podziałem na 2 zadania” zostało unieważnione ponieważ cena najkorzystniejszej oferty - oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia na zadanie nr 1 - Dostawa urządzeń klasy UTM z kompatybilnymi wkładkami SFP BiDi.
Kwota jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie powyższego zadania - zamówienia to: 46.000,00 zł.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 234192,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 234192,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29431,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53519,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29431,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CORSO-BIS Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540036652

7.3.3) Ulica: Dworcowa 81

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-009

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29431,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy