Remont kontenerów telekomunikacyjnych węzłów szkieletowych w Biłgoraju i Chełmie

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342424
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 15:12
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8f55c7b-d359-4aea-afa4-81fa20137941
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi naprawcze i konserwacyjneRoboty budowlaneRoboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowychRoboty remontowe i renowacyjneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR LEMIESZEKLublin, PL · lot 0
140 220 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342424 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kontenerów telekomunikacyjnych węzłów szkieletowych w Biłgoraju i Chełmie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 814781355

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: martyna.buczkowska@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/pn/lcit/demand/285943/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kontenerów telekomunikacyjnych węzłów szkieletowych w Biłgoraju i Chełmie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8f55c7b-d359-4aea-afa4-81fa20137941

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077620/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Remont kontenerów telekomunikacyjnych – węzłów szkieletowych Biłgoraj, Chełm

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237087

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.21.2026.MBU

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 107010,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca remont kontenerów telekomunikacyjnych węzłów szkieletowych w Biłgoraju i Chełmie.
2. Remont kontenerów telekomunikacyjnych ma zostać wykonany w dwóch lokalizacjach:
1) Węzeł szkieletowy BIL/BN ul. Tadeusza Kościuszki 94, 23-400 Biłgoraj dz. Nr 51/9;
2) Węzeł szkieletowy CHL/BN, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm (dz. Nr 575/2);
3. Wykonawca zrealizuje przedmiot zamówienia w terminie do 130 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy. Termin realizacji przedmiotu zamówienia stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w niniejszym postępowaniu.
4. Wykonawca udzieli 12-miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia, począwszy od dnia podpisania protokołu odbiorczego bez uwag.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, sposób realizacji zamówienia oraz warunki gwarancji zostały określone w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45432121-8 - Roboty w zakresie podłóg w pomieszczeniach komputerowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140220,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 140220,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140220,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo – Budowlane Piotr Lemieszek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7141198031

7.3.3) Ulica: Onyksowa 19/85

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-582

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140220,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni
max termin wykonania przedmiotu zamówienia wynosi 130 dni kalendarzowych od dnia podpisania Umowy. Termin wykonania stanowi jedno z kryteriów oceny ofert w niniejszym postępowaniu.
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane