Przeprowadzenie zajęć dla dzieci w 4 przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odra w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak

MIASTO KOSTRZYN NAD ODRĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342429
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-14 15:13
Lokalizacja
Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b1e1fb52-cd1d-4818-ab4f-386a0b48f2b3
Identyfikator
5992771328
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa przedszkolnegoUsługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342429 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie zajęć dla dzieci w 4 przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odra w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOSTRZYN NAD ODRĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966674

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 2

1.5.2.) Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-470

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957278147

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@kostrzyn.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kostrzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kostrzyn_nad_odra

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie zajęć dla dzieci w 4 przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odra w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1e1fb52-cd1d-4818-ab4f-386a0b48f2b3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030720/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Przeprowadzenie zajęć dla dzieci w 4 przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odra w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji-Mądry Przedszkolak” i jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Nr umowy .: FELB.06.15-IZ.00-0030/25-00.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290088

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2026.EK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 266016,26 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 85853,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług polegających na organizacji i przeprowadzeniu dodatkowych zajęć edukacyjno – rozwojowych dla dzieci w czterech przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odrą w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak tj.:
1) Przedszkole Miejskie nr 1 „Pod Topolą”, ul. Osiedlowa 4, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
2) Przedszkole Miejskie nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników, ul. Czereśniowa 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
3) Przedszkole Miejskie nr 3 „Ekoludki”, ul. Niepodległości 19, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
4) Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka”, ul. Osiedlowa 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
Zamówienie obejmuje następujące zadania częściowe:
Zadanie 3 – Zajęcia relaksacyjne – joga w przedszkolu;

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.5.) Wartość części: 32520,33 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług polegających na organizacji i przeprowadzeniu dodatkowych zajęć edukacyjno – rozwojowych dla dzieci w czterech przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odrą w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak tj.:
1) Przedszkole Miejskie nr 1 „Pod Topolą”, ul. Osiedlowa 4, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
2) Przedszkole Miejskie nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników, ul. Czereśniowa 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
3) Przedszkole Miejskie nr 3 „Ekoludki”, ul. Niepodległości 19, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
4) Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka”, ul. Osiedlowa 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
Zamówienie obejmuje następujące zadania częściowe:
Zadanie 7 – Zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych technik animacyjnych i narzędzi multimedialnych – Mobilne planetarium;

4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80110000-8 - Usługi szkolnictwa przedszkolnego

4.5.5.) Wartość części: 13008,13 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług polegających na organizacji i przeprowadzeniu dodatkowych zajęć edukacyjno – rozwojowych dla dzieci w czterech przedszkolach prowadzonych przez Miasto Kostrzyn nad Odrą w ramach projektu pn.: „i-FEWL” – innowacyjne Formaty Edukacyjne Wspólnych Lekcji – Mądry Przedszkolak tj.:
1) Przedszkole Miejskie nr 1 „Pod Topolą”, ul. Osiedlowa 4, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
2) Przedszkole Miejskie nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników, ul. Czereśniowa 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
3) Przedszkole Miejskie nr 3 „Ekoludki”, ul. Niepodległości 19, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
4) Przedszkole Miejskie nr 4 „Bajka”, ul. Osiedlowa 8, 66-470 Kostrzyn nad Odrą,
Zamówienie obejmuje następujące zadania częściowe:
Zadanie 8 – Wycieczki do instytucji kulturalno – artystycznych;

4.5.3.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej

4.5.5.) Wartość części: 40325,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi