Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie

Gmina Końskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342444
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342444/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 15:18
Lokalizacja
Końskie, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-920287bd-9e62-4763-8aea-cd5193c0f753
Identyfikator
6581872838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

BGG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
138 498 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342444 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Końskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1

1.5.2.) Miejscowość: Końskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dsega@umkonskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umkonskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-920287bd-9e62-4763-8aea-cd5193c0f753

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odnowienie oznakowania poziomego (malowanie grubowarstwowe) na terenie miasta i gminy Końskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-920287bd-9e62-4763-8aea-cd5193c0f753

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342444

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016206/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Odnowienie oznakowania poziomego w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Polsko- Szwajcarski Program Rozwoju Miast

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2026.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 128000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie odnowienia oznakowania poziomego (oznakowanie grubowarstwowe, chemoutwardzalne ) na terenie miasta i gminy Końskie.
Szacowana ilości odnowienia oznakowania łącznie : ok. 1 600 m2, w tym:
- oznakowanie grubowarstwowe (chemoutwardzalne) – 1300 m2,
- oznakowania miejsc dla niepełnosprawnych w ilości ok. 200 m2,
- oznakowanie cienkowarstwowe w ilości ok. 100 m2.
3.2. Zakres prac obejmuje:
a) Wykonanie znaków poziomych podłużnych, poprzecznych, strzałek i znaków uzupełniających - masa chemoutwardzalna - malowanie grubowarstwowe ok. 1300 m2,
b) Wykonanie znaków poziomych podłużnych, poprzecznych, strzałek i znaków uzupełniających – farba rozpuszczalnikowa – malowanie cienkowarstwowe ok.. 100,00 m2,
c) Wykonanie dodatkowego oznaczenia, barwy niebieskiej dla stanowisk dla osób niepełnosprawnych - farba rozpuszczalnikowa - malowanie cienkowarstwowe ok. 200,00 m2,
 prace pomiarowe i roboty przygotowawcze,
 zakup, przygotowanie, dostarczenie i magazynowanie materiałów,
 oczyszczenie podłoża (nawierzchni),
 przedznakowanie,
 naniesienie powłoki znaków na nawierzchnię drogi o kształtach i wymiarach zgodnych
z dokumentacją i załącznikiem nr 2 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury,
 ochrona znaków przed zniszczeniem przez pojazdy w czasie prowadzenia robót,
 przeprowadzenie pomiarów i badań laboratoryjnych wymaganych w specyfikacji technicznej,
 oznakowanie robót i jego utrzymanie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138498,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 368631,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138498,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BGG SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133646283

7.3.4) Miejscowość: RZESZÓW

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138498,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane