Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia II

Gmina Sierakowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342515
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 15:55
Lokalizacja
Sierakowice, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-38487820-9f96-4f6a-9799-b76fe44b0387
Identyfikator
5891018894
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN SZMYTKEKamienica Szlachecka, PL · lot 0
969 911,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342515 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sierakowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674977

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lęborska 30

1.5.2.) Miejscowość: Sierakowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-340

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.8.) Numer faksu: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sierakowice@sierakowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sierakowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1309291

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38487820-9f96-4f6a-9799-b76fe44b0387

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006727/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239804

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SUE.271.32.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje dostosowanie pomieszczeń Szkoły Podstawowej w Gowidlinie do Miejsc Doraźnego Schronienia wraz z dostawą wyposażenia. Pomieszczenia zlokalizowane w budynku szkoły, przewidziane do czasowego pełnienia funkcji Miejsc Doraźnego Schronienia (MDS), zaprojektowano z uwzględnieniem ich podstawowego przeznaczenia magazynowego oraz możliwości adaptacji do funkcji ochronnej w sytuacjach zagrożenia. Przyjęte rozwiązania budowlane, instalacyjne i technologiczne pozostają w ścisłej współzależności i umożliwiają bezpieczne użytkowanie pomieszczeń przez uczniów, personel szkoły oraz inne osoby przebywające w obiekcie. Pomieszczenia MDS zlokalizowano w częściach budynku o korzystnych parametrach konstrukcyjnych, w szczególności w strefach o zwiększonej masywności przegród budowlanych oraz ograniczonej liczbie otworów zewnętrznych. Konstrukcja ścian i stropów zapewnia odpowiednią nośność oraz stabilność, a zastosowane materiały wykończeniowe umożliwiają utrzymanie właściwych warunków higieniczno-sanitarnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 969911,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 969911,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 969911,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Twoja Checz" Marcin Szmytke

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891644806

7.3.3) Ulica: Żuromino 21B

7.3.4) Miejscowość: Kamienica Szlachecka

7.3.5) Kod pocztowy: 83-323

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 969911,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-15
2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane