„Remont pomieszczeń znajdujących się w budynku Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342533
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342533/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-14 16:09
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2464555-fce4-4b8f-9279-457a8c929452
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342533 z dnia 2026-07-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pomieszczeń znajdujących się w budynku Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kłopotowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-708

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppn.zampubl@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapn.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/297124/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pomieszczeń znajdujących się w budynku Urzędu Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2464555-fce4-4b8f-9279-457a8c929452

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342533

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019604/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Remont łazienek i pomieszczenia socjalnego w budynku Urzędu Dzielnicy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290918

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-VII-WZP.271.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 162773,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń znajdujących się w budynku Urzędu Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy przy ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15 w Warszawie – dwie łazienki na parterze (w tym jedna dla niepełnosprawnych oraz matek z dzieckiem), remont pokoju socjalnego oraz łazienki na 4 piętrze.
Przedmiot umowy wykonywany będzie w etapach:
Etap I - remont pokoju socjalnego na 4 piętrze,
Etap II - remont łazienki na 4 piętrze (obok pokoju socjalnego),
Etap III – remont łazienki nr 1 na parterze,
Etap IV - remont łazienki nr 2 (dla niepełnosprawnych oraz matek z dzieckiem) na parterze, przy czym:
Etap I – remont pokoju socjalnego na 4 piętrze, Etap II – remont łazienki na 4 piętrze (obok pokoju socjalnego), Etap III –– remont łazienki nr 1 na parterze, w terminie 6 tygodni od dnia zawarcia umowy.
Etap IV – remont łazienki nr 2 na parterze (dla niepełnosprawnych oraz matek z dzieckiem)
w terminie 3 tygodni od dnia zakończenia Etapów I, II i III.
W ramach projektowanych robót remontowych przewiduje się:
• Prace demontażowe wraz z rozbiórką fragmentu ściany, demontaż sufitów podwieszanych,
skucie istniejącego gresu i luźnych tynków na części ścian zgodnie z częścią rysunkową.
• Prace demontażowe istniejącego wyposażenia i okładzin.
• Demontaż parapetów, grzejników kratek wentylacyjnych, gniazd i włączników elektrycznych oraz wymiana na nowe.
• Demontaż istniejącego osprzętu elektrycznego, dostosowanie instalacji do projektowanego układu i aktualnych norm. Montaż instalacji elektrycznej prowadzonej w korytach kablowych wkłutych w ściany. Montaż nowego osprzętu w kolorze białym.
• Demontaż odpływu punktowego.
• W miejscach koniecznych wymiany pionów kanalizacyjnych oraz instalacji wod-kan.
• Modernizacja instalacji wodno – kanalizacyjnej, wentylacji oraz instalacji elektrycznej. Do płyty indukcyjnej montaż gniazda siłowego.
• Demontaż drzwi wewnętrznych, dostosowanie istniejących otworów drzwiowych i wymiana drzwi na nowe zgodnie z częścią rysunkową.
• Montaż nowych parapetów z konglomeratu w kolorze białym oraz nawiewników okiennych.
• Wykonanie nowego gresu na podłogach i ścianach zgodnie z częścią rysunkową.
• Skucie luźnych tynków, wygładzenie ścian i dwukrotne malowanie sufitów oraz części ścian.
• Montaż systemowych sufitów podwieszanych.
• Montaż oświetlenia sufitowego i ściennego zgodnie z częścią rysunkową.
• Wykonanie nowych ścianek z G-K oraz gazobetonu zgodnie z częścią rysunkową.
• Montaż nowych stelaży podtynkowych, muszli WC, umywalek, kranów, kranów z suszarkami automatycznymi do rąk oraz pozostałego wyposażenia w tym m.in. luster, podajnika na papier/ręcznik papierowy, pojemników na mydło, suszarki elektrycznej itd. do rąk zgodnie z częścią rysunkową.
• Montaż nowych grzejników panelowych w kolorze białym.
• Wykonanie fototapety, przy czym Zamawiający zobowiązuje się do dostarczenia pliku cyfrowego z wzorem fototapety oraz ponosi odpowiedzialność za jego treść, jakość i prawa autorskie.
• Inne prace wykazane na rysunkach.
• Prace, które są konieczne do prawidłowego wykonania zadania w tym przygotowawcze, porządkowe, zabezpieczające teren budowy itp.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają:
1) Projektowane postanowienia umowy (zwane dalej PPU) wraz z załącznikami – załącznik nr 6 do SWZ
2) Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ)- załącznik nr 7 do SWZ;
Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia i przedłożenia Zamawiającemu w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy do akceptacji harmonogramu rzeczowo-finansowego realizacji zamówienia (według wzoru stanowiącego załącznik do Opisu Przedmiotu Zamówienia), z podziałem na poszczególne etapy prac. Harmonogram powinien określać zakres rzeczowy każdego etapu, terminy realizacji oraz przyporządkowane im wartości finansowe.
3) STWiORB – załącznik nr 8 do SWZ;
4) Dokumentacja projektowa – załącznik nr 9 do SWZ;
5) Przedmiar robót – załącznik nr 10 do SWZ (Przedmiar robót należy traktować jako element wyłącznie pomocniczy do obliczenia ceny oferty, która powinna uwzględnić ewentualne rozbieżności w ilości robót pomiędzy przedmiarem a pozostałymi dokumentami zamówienia. Koszt wykonania robót, których ilość została zaniżona w przedmiarze lub zostały w nim pominięte, stanowi ryzyko wykonawcy i będzie uznany za ujęty w cenie ryczałtowej oferty i tym samym w wynagrodzeniu umownym. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia, przeanalizowania i skalkulowania ilości robót do wykonania, według zalecanej wizji lokalnej obiektu. Brak wskazania w przedmiarze robót koniecznych do wykonania nie zwalnia wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie zalecanej do wykonania wizji lokalnej, w ramach wynagrodzenia ryczałtowego. Wykonawca zobowiązany jest do obliczenia wynagrodzenia ryczałtowego na podstawie wiedzy technicznej, dokumentacji zamawiającego i własnej oceny z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych prac do wykonania przedmiotu zamówienia);
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.
Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wpłynęła 1 oferta. Oferta Wykonawcy SM PROFIBUD Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Szumiących Traw 18 lok. 2; 05-090 Jaworowa z ceną brutto: 248 500,00 złotych przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę 200 211,50 złotych brutto. Z uwagi na fakt, że Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną unieważnia przedmiotowe postępowanie na mocy art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248500 PLN

2026-07-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane