Budowa tras turystycznych, ścieżek dydaktycznych i punktów postojowych wraz z budową drogi wewnętrznej i urządzeń komunikacji oraz oświetlenia
GMINA GRÓDEK NAD DUNAJCEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342549
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342549/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 16:35
- Lokalizacja
- Gródek nad Dunajcem, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7afb911-4ba1-4c79-912c-bd409861342d
- Identyfikator
- 7343482812
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342549 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tras turystycznych, ścieżek dydaktycznych i punktów postojowych wraz z budową drogi wewnętrznej i urządzeń komunikacji oraz oświetlenia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRÓDEK NAD DUNAJCEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892191
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 54
1.5.2.) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-318
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 184401035
1.5.8.) Numer faksu: 184401020
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminagrodek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gminagrodek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7afb911-4ba1-4c79-912c-bd409861342d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tras turystycznych, ścieżek dydaktycznych i punktów postojowych wraz z budową drogi wewnętrznej i urządzeń komunikacji oraz oświetlenia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7afb911-4ba1-4c79-912c-bd409861342d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342549
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020444/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa tras turystycznych, ścieżek dydaktycznych i punktów postojowych wraz z budową drogi wewnętrznej i urządzeń komunikacji oraz oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00105327
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIRT.271.08.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: Budowę tras turystycznych, ścieżek dydaktycznych i punktów
postojowych wraz z budową drogi wewnętrznej i urządzeń komunikacji oraz oświetlenia tj.
1) Dokumentacja geodezyjna
2) Budowa ciągu pieszo rowerowego z nawierzchnią betonową
3) Budowa ciągów pieszych i rowerowych o nawierzchni mineralnej wodoprzepuszczalnej
4) Budowa odcinka drogi gminnej w miejscu istniejącej drogi
5) Budowa miejsc postojowych wraz z drogą manewrową o nawierzchni żwirowej
6) Budowa elementów zagospodarowania przestrzennego (rzeźby, struktury, punkty widokowe)
7) Rekultywacja strefy przybrzeżnej zbiornika wodnego oraz zagospodarowanie zieleni
8) Budowa oświetlenia terenu
9) Budowa elementów małej architektury
Uwaga: zamówienie ma charakter zamówienia specjalistycznego (wielobranżowego)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45314310-7 - Układanie kabli
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3943913,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6671643,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4680000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MUR-BET Adam Dumana i Wspólnicy Sp. J.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: MUR-BET Adam Dumana – partner konsorcjum
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7343344547
7.3.4) Miejscowość: Gródek nad Dunajcem
7.3.5) Kod pocztowy: 33-318
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1) podmiot udostępniający zasoby - DRO-BRUK Bogdan Wojtuń będzie pełnił rolę podwykonawcy,
2) zakres robót (zgodnie z posiadanym doświadczeniem) zlecany podwykonawcy:
roboty drogowe, roboty związane z budową oświetlenia zewnętrznego, roboty w
zakresie budowy elementów zagospodarowania przestrzennego, roboty w zakresie budowy elementów małej architektury,
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4680000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |