Remont sanitariatów w budynku Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny zlokalizowanego przy ul. Garbary 24 w Poznaniu
LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342576
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342576/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-14 17:56
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8263a5a-6b06-4ed8-9ca3-d5c6f6404e55
- Identyfikator
- 7781063653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342576 z dnia 2026-07-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sanitariatów w budynku Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny zlokalizowanego przy ul. Garbary 24 w Poznaniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ŚW. MARII MAGDALENY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004818619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Garbary 24
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-867
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: liceum@marynka.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://marynka.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8263a5a-6b06-4ed8-9ca3-d5c6f6404e551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sanitariatów w budynku Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny zlokalizowanego przy ul. Garbary 24 w Poznaniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8263a5a-6b06-4ed8-9ca3-d5c6f6404e55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342576
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00236269/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 remont sanitariatów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00311424
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LOMM.ZP/271-02/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont sanitariatów w budynku Liceum Ogólnokształcącego św. Marii Magdaleny zlokalizowanego przy ul. Garbary 24 w Poznaniu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) przedmiar robót,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262510-9 - Roboty kamieniarskie
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia:Cena oferty najkorzystniejszej: 731 345,88PLN.
Kwota jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 280 000,00 PLN.
| 2026-07-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |