Prace konserwatorskie i restauratorskie przy wybranych elementach wystroju wnętrza Kaplicy oraz przy XIX - wiecznych metalowych zewnętrznych okiennicach.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342693
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342693/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-15 07:39
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4de5c5ce-b8da-4d0e-b6f6-dfb50019fc6a
Identyfikator
9510054672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez muzea i w zakresie ochrony obiektów i budynków zabytkowychUsługi ochrony obiektów historycznychUsługi artystyczneUsługi świadczone przez rzeźbiarzyUsługi świadczone przez biblioteki, archiwa, muzea i inne usługi kulturalneUsługi ochrony eksponatów

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ BORKOWSKIKielce, PL · lot 0
332 100 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342693 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace konserwatorskie i restauratorskie przy wybranych elementach wystroju wnętrza Kaplicy oraz przy XIX - wiecznych metalowych zewnętrznych okiennicach.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010956038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-958

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@muzeum-wilanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wilanow-palac.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://muzeum-wilanow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace konserwatorskie i restauratorskie przy wybranych elementach wystroju wnętrza Kaplicy oraz przy XIX - wiecznych metalowych zewnętrznych okiennicach.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4de5c5ce-b8da-4d0e-b6f6-dfb50019fc6a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342693

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029726/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 Prace konserwatorskie przy stiukowej dekoracji wewnątrz Kaplicy oraz przy oryginalnej XIX w. i metalowych okiennic zabezpieczających okno od strony elewacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00262288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DEF-ZP.AZ.9.2401.11.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2678309,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 368480,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia polega na realizacji prac konserwatorskich i restauratorskich przy wybranych elementach wystroju wnętrza Kaplicy oraz przy XIX - wiecznych metalowych zewnętrznych okiennicach.
2) Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
3) Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie ze wzorem umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 92520000-2 - Usługi świadczone przez muzea i w zakresie ochrony obiektów i budynków zabytkowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych

92312000-1 - Usługi artystyczne

92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy

92500000-6 - Usługi świadczone przez biblioteki, archiwa, muzea i inne usługi kulturalne

92521220-7 - Usługi ochrony eksponatów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332100 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392370 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332100 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Mojecki – konserwacja zabytków Michał Mojecki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Mario konserwacja zabytków Mariusz Borkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 959-140-05-45

7.3.3) Ulica: ul. Biesak 204

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-046

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332100 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi