Dostawa rękawic roboczych oraz obuwia roboczego dla pracowników MPO Sp. z o.o. w Krakowie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342706
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342706/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 07:43
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d9658da-a5cb-4ba9-8636-016f73c206d7
Identyfikator
6750006547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice roboczeObuwie ochronne

Wykonawcy

1 przyznane

TONEX TRADING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
1 135 259,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342706 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa rękawic roboczych oraz obuwia roboczego dla pracowników MPO Sp. z o.o. w Krakowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350641392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowohucka 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-580

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 64 62 202

1.5.8.) Numer faksu: +48 12 64 62 350

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.wolnik@mpo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mpo.krakow.pl/pl/main

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mpo-krakow.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa rękawic roboczych oraz obuwia roboczego dla pracowników MPO Sp. z o.o. w Krakowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d9658da-a5cb-4ba9-8636-016f73c206d7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342706

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ/TT/18/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 930530,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic roboczych oraz obuwia roboczego dla pracowników MPO Sp. z o.o. w Krakowie.
Zamawiający informuje, iż obuwie robocze i rękawice stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia są przeznaczone dla pracowników fizycznych Zamawiającego w szczególności:
- pracowników ręcznego oczyszczania,
- pracowników remontowo – budowlanych,
- operator sprzętu ciężkiego,
- kierowcy samochodów ciężarowych oraz specjalistycznych,
- operator zakładu,
- mechanik samochodowy, elektromechanik, elektromonter, monter ogumienia,
- elektryk, ślusarz, spawacz, blacharz, lakiernik, hydraulik, tokarz,
- wydawca paliw, wydawca materiałów i części zamiennych,
- operator myjni, operator zakładów wielkogabarytowych,
- operator sortowni, operator wózka widłowego,
- operator instalacji odgazowania,
- operator unieszkodliwiania i kompostowania odpadów,
- pracownik lamusowni, pracownik elektrobrygady,
- mistrz, dyspozytor,
- ładowacz nieczystości stałych
- inżynierów i techników pracujących przy obsłudze instalacji.

Mając powyższe na uwadze Wykonawca oferując buty i rękawice zobowiązany jest bezwzględnie uwzględnić istniejące zagrożenia związane z wykonywaniem pracy przez pracowników Zamawiającego na danym stanowisku aby oferowany przez Wykonawcę przedmiot zamówienia zagwarantował im bezpieczeństwo i higienę podczas pracy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.

2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia:
- Magazyn Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o., ul. Nowohucka 1, 31 - 580 Kraków.
- Centrum Ekologiczne Barycz, ul. Krzemieniecka 40, 30-694 Kraków
- Centrum Recyklingu Tworzyw Sztucznych, ul. Igołomska 17a, 31-983 Kraków

3. Gwarancja jakości:
Zamawiający żąda udzielenia przez Wykonawcę na zaoferowane:
- rękawice robocze, gwarancji jakości na okres nie krótszy niż wskazany w zał. nr 1 do SWZ minimalny okres użytkowania rękawic przez pracownika Zamawiającego (licząc od daty wydania pracownikowi Zamawiającego rękawic do użytkowania);
- obuwie robocze, gwarancji jakości na okres min. 12 miesięcy (licząc od daty podpisania przez strony protokołu odbioru).
Okres rękojmi jest zrównany z okresem udzielonej gwarancji jakości.

4. Termin wykonania zamówienia:
Sukcesywnie w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy - z zastrzeżeniem zmian przewidzianych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 3 do SWZ (projekt Umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 18141000-9 - Rękawice robocze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18830000-6 - Obuwie ochronne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1135259,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1135259,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1135259,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TONEX TRADING Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 240896246

7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 178

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-524

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1135259,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy