Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV
GMINA LANCKORONA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342721
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 07:53
- Lokalizacja
- Lanckorona, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-591ee421-3c0f-4e58-9473-27bca11b4733
- Identyfikator
- 5511158242
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342721 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LANCKORONA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krakowska 8
1.5.2.) Miejscowość: Lanckorona
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-143
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolarska@lanckorona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lanckorona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-591ee421-3c0f-4e58-9473-27bca11b47331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-591ee421-3c0f-4e58-9473-27bca11b4733
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015674/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa instalacji elektroenergetycznej oświetleniowej do 1 kV ul. Zadziele w miejscowości Skawinki,w gminie Lanckorona
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00269371
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji "Budowa sieci elektroenergetycznej oświetleniowej do 1kV, ulicy Zadziele w miejscowości Skawinki wraz z budową sieci elektroenergetycznej do 1kV" wykonane zostanie m.in.:
a) budowa sieci oraz rozbiórka fragmentu przyłącza napowietrznego – usunięcie kolizji z siecią nN
b) sieć elektroenergetyczna oświetleniowa ze st. tr. Skawinki Lanckorońskie
c) sieć elektroenergetyczna oświetleniowa ze stacji transformatowej Skawinki Dział
d) geodezja powykonawcza
5.2 Szczegółowy zakres robót określony został w zatwierdzonej dokumentacji budowlanej, przedmiarach robot i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych. Ponadto do wykonawcy należy: zgłoszenie rozpoczęcia robót do PINB w Wadowicach, uzyskanie decyzji na użytkowanie lub skuteczne zgłoszenie zakończenia robót z PINB w Wadowicach, ustanowienie kierownika budowy i robót w specjalności zgodnej z zakresem robot, obsługa geodezyjna inwestycji. Wszystkie potrzebne dokumenty i wyposażenie konieczne do odbioru sieci elektroenergetycznej oświetleniowej pokrywa wykonawca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 157765,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391777,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 277184,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elwatt Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9372668874
7.3.4) Miejscowość: KOZY
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 277184,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |