Modernizacja gminnej infrastruktury edukacyjnej

GMINA KRUPSKI MŁYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342823
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342823/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 08:25
Lokalizacja
Krupski Młyn, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64e48ab9-390a-11ef-880f-0e435a8a43bc
Identyfikator
6452511021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczychOchrona odgromowaInstalowanie windRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi architektoniczne i podobneUsługi inżynieryjneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRóżne usługi inżynieryjneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342823 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja gminnej infrastruktury edukacyjnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRUPSKI MŁYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krasickiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Krupski Młyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-693

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.7.) Numer telefonu: 322857016

1.5.8.) Numer faksu: 322857077

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bip.krupskimlyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krupskimlyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-64e48ab9-390a-11ef-880f-0e435a8a43bc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja gminnej infrastruktury edukacyjnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64e48ab9-390a-11ef-880f-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342823

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020555/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja gminnej infrastruktury edukacyjnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398085

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia polega na modernizacji budynku Szkoły podstawowej nr 1 w Krupskim Młynie. Elementami modernizacji są: termomodernizacja obejmująca prace w obrębie ocieplenia przegród zewnętrznych budynku - dachu i ścian zewnętrznych, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, modernizacja instalacji centralnego ogrzewania w kontekście montażu odnawialnych źródeł energii, modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej oraz remont pomieszczeń - sal i korytarzy, konieczne odgrzybiania i zabezpieczenia przegród, równanie i malowanie ścian oraz wymianę okładzin podłogowych.
Prace prowadzone w obrębie funkcjonującego budynku.
Wykonawca zobowiązany będzie przed rozpoczęciem wykonać dokumentację projektowo-wykonawczą w zakresie opisanym w Programie funkcjonano-użytkowym, stanowiącym załącznik do niniejszego postepowania, w ramach każdej wymaganej branży oraz uzyskać na rzecz Zamawiającego pozwolenia na realizację robót, jeżeli takowe będą wymagane. Wykonawca zobowiązany będzie ponadto do prowadzenia nadzoru autorskiego w trakcie robót budowlanych.
Szczegółowe warunki wykonania niniejszego zamówienia zawiera dokumentacja techniczna - Program Funkcjonalno – Użytkowy (PFU), stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45313100-5 - Instalowanie wind

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do 20 maja 2026 roku do godziny 10:00, do Zamawiającego wpłynęła 1 oferta – oferta COMPLIDO Michał Dziubek, ul. Walerego Przyborowskiego 91, 25-351 Domaszowice z ceną ofertową brutto 8 560 000 zł.
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia wynosiła 6 000 000 zł brutto.
W związku z tym, że Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny w/w najkorzystniejszej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało przez Zamawiającego unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy Pzp.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8560000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8560000 PLN

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane