„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej” w ramach realizacji inwestycji pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej"
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342867
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 08:40
- Lokalizacja
- Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-913d9ae6-7fc7-4e11-8d8a-0f2e2ef1805d
- Identyfikator
- 6292115781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342867 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej” w ramach realizacji inwestycji pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310077
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 13
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zco-dg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zco-dg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13219661.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej” w ramach realizacji inwestycji pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-913d9ae6-7fc7-4e11-8d8a-0f2e2ef1805d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Realizacja zadania pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej” w ramach realizacji inwestycji pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej realizowana w ramach projektu FESL.10.06-IZ.01-0HFA/25 Szpital z zieloną energią ”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275694
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/57/ZCO/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 148500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Realizacja zadania pn. „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej” w ramach realizacji inwestycji pn. „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla Zagłębiowskiego Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej realizowana w ramach projektu FESL.10.06-IZ.01-0HFA/25 Szpital z zieloną energią ”.
Zadanie obejmuje niżej wymieniony zakres prac:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej niezbędnej do zgodnej
z przepisami prawa realizacji zamierzenia oraz przeprowadzenia procedur przetargowych.
Etap I:
• sporządzenie projektu architektoniczno-budowlanego,
• uzyskanie w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych uzgodnień, dokumentów, ekspertyz (wszystkie niezbędne pozwolenia, decyzje środowiskowe jeśli będą wymagane, uzgodnienia branżowe, pomiary niezbędne do opracowania)
• złożenie w imieniu Zamawiającego kompletnego wniosku o pozwolenia na budowę.
Etap II
• sporządzenie dokumentacji technicznej (projektowo-kosztorysowej),
W ramach realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązuj się również do pełnienia nadzoru autorskiego.
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie .
Szczegółowy zakres przedmiotowy zamówienia został opisany w załączniku nr 3 do SWZ (wzór umowy) oraz w załączniku nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Wykonawca zapewnia posiadanie przez cały okres realizacji umowy oraz w okresie rękojmi i gwarancji polisę ubezpieczeniową, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę nie mniejszą niż: 200 000,00 zł.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w terminie:
• Etap I - maksymalnie 50 dni od daty zawarcia umowy (etap I stanowi kryterium oceny ofert).
• Etap II – 90 dni od zawarcia umowy.
Zamawiający zgodnie z art. 131 ustawy Pzp, przewiduje możliwość odbycia przez wykonawców wizji lokalnej (fakultatywnie). Wizja jest możliwa po telefonicznym uzgodnieniu z przedstawicielem Zamawiającego tel. Kontaktowy do Działu Technicznego: 32/621 22 34
Dane kontaktowe;
• nr tel. 32 621 22 34 – Dział Techniczny,
• adres email – sekretariat@zco-dg.pl
• adres email - szpital@zco-dg.pl
-Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
-Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną przyznane na podstawie art. 310 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 182 224,50 zł brutto; 148 500,00 zł nettoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |