Wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej (bypassu) wzdłuż istniejącej drogi prowadzącej do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w miejscowości Spytkowo wraz z jej rozbiórką.
ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH SPYTKOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342890
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342890/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 08:45
- Lokalizacja
- Spytkowo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7d81aa5-40a4-450f-b086-186fe2f75dca
- Identyfikator
- 8451958301
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342890 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej (bypassu) wzdłuż istniejącej drogi prowadzącej do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w miejscowości Spytkowo wraz z jej rozbiórką.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH SPYTKOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Administracji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280470190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 69
1.5.2.) Miejscowość: Spytkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 87 555 54 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zuokspytkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuokspytkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7d81aa5-40a4-450f-b086-186fe2f75dca1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej (bypassu) wzdłuż istniejącej drogi prowadzącej do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w miejscowości Spytkowo wraz z jej rozbiórką.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7d81aa5-40a4-450f-b086-186fe2f75dca
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342890
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250520
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2726/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 311801,42 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 99468,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej – bypassu wzdłuż istniejącej drogi prowadzącej do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w miejscowości Spytkowo. Tymczasowa droga jest niezbędna dla funkcjonowania Zakładu podczas realizacji inwestycji - budowy wagi samochodowej zagłębionej. Po zakończonej inwestycji tymczasową drogę dojazdową należy rozebrać, a teren przywrócić do stanu pierwotnego.
Zamawiający zapewnia nowe betonowe płyty drogowe przeznaczone do wykonania nawierzchni tymczasowej drogi dojazdowej (bypassu).
Wykonawca zobowiązany jest do wykorzystania powierzonych płyt wyłącznie do realizacji przedmiotu zamówienia oraz do ich demontażu po zakończeniu inwestycji.
Po rozbiórce tymczasowej drogi dojazdowej płyty drogowe pozostają własnością Zamawiającego i zostaną przekazane Zamawiającemu w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: projekt budowlany, rysunki, szczegółowe specyfikacje techniczne oraz przedmiar robót, stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152950,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ADpol Usługi Remontowo-Budowlano-Dekarskie Adam Koziatek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7611362138
7.3.4) Miejscowość: Zaręby
7.3.5) Kod pocztowy: 06-333
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-04-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia:a) wykonanie tymczasowej drogi dojazdowej: nie wcześniej niż po upływie 10 ty-godni od dnia podpisania umowy i nie
później niż do 12 tygodni od dnia podpisania umowy.
b) rozbiórka tymczasowej drogi dojazdowej oraz przywrócenie terenu do stanu pierwotnego: po zakończeniu inwestycji
polegającej na budowie zagłębionej wagi samochodowej, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.03.2027 roku i nie później niż
do dnia 30.04.2027 roku.
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |