Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Piaskach
GMINA PIASKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00342962
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00342962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 09:07
- Lokalizacja
- Piaski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6888819c-e997-44df-bdec-4b00955ce767
- Identyfikator
- 6961750389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342962 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Piaskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIASKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 6 Stycznia 1
1.5.2.) Miejscowość: Piaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-820
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 655719030
1.5.8.) Numer faksu: 655719049
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@piaski-wlkp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.piaski-wlkp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_piaski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Piaskach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6888819c-e997-44df-bdec-4b00955ce767
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044546/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko - Orlik 2012 w Piaskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236220
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GLS.271.05.2026.IZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 459259,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na modernizacji kompleksu sportowego „Moje Boisko – Orlik 2012”
położonego w miejscowości Piaski przy ulicy Drzęczewskiej 9, na działce nr 879/8.
W ramach inwestycji przewidziano:
a) Remont boisk:
- Remont ogrodzenia z siatki
- Remont piłkochwytów
- Remont boiska wielofunkcyjnego
- Remont boiska piłkarskiego ze sztucznej trawy
- Wymiana wyposażenia. Bramki do piłki nożnej
- Wymiana wyposażenia. Wymiana tablicy do koszykówki wraz z obręczą i siatką
- Wymiana wyposażenia. Słupki i siatka do siatkówki
- Oświetlenie zewnętrzne boiska wielofunkcyjnego
- Naprawa nawierzchni z kostki betonowej – przełożenie
- Tereny zielone
b) Remont budynku zaplecza socjalnego:
- Elewacja
- Czyszczenie połaci dachowej
- Konserwacja podbitki drewnianej
- Wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej
- Wymiana rolety okiennej zewnętrznej
- Opaska
- Studzienka rewizyjna
- Roboty malarskie zewnętrzne
- Zabezpieczenie wejścia na poddasze
- Instalacje elektryczne
- Instalacja wodno – kanalizacyjna
Niniejsze zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu
Modernizacji Kompleksów Boisk Sportowych „Moje Boisko-Orlik 2012”- Edycja 2025.
UWAGA:
Przedmiot zamówienia pn.: Modernizacja kompleksu sportowego „Moje Boisko - Orlik 2012” w Piaskach realizowany będzie są na terenie czynnego kompleksu oświatowego i jego realizacja nie może utrudniać funkcjonowania tego kompleksu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, STWiOR, przedmiar robót, kosztorys ofertowy –
dokumenty stanowiące Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 558685,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 670570,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 558685,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Technicznych Budownictwa BUDMECH Wiktor Liszczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961005527
7.3.3) Ulica: Morelowa
7.3.4) Miejscowość: Gostyń
7.3.5) Kod pocztowy: 63-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 558685,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |