Budowa peronów w ciągu dróg powiatowych powiatu grudziądzkiego

Powiatowy Zarząd Dróg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00342991
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00342991/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 09:15
Lokalizacja
Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-04f846bf-5ca9-41ed-8f79-279d897f57d3
Identyfikator
8762023647
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowychWiaty autobusoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342991 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa peronów w ciągu dróg powiatowych powiatu grudziądzkiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871132750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ignacego Paderewskiego 233

1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564648257

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdgrudziadz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdgrudziadz.rbip.mojregion.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-04f846bf-5ca9-41ed-8f79-279d897f57d3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa peronów w ciągu dróg powiatowych powiatu grudziądzkiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04f846bf-5ca9-41ed-8f79-279d897f57d3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342991

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018438/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa peronów w ciągu dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie Powiatu Grudziądzkiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312173

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.241.1.18.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235443,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie peronów w ciągu dróg powiatowych na terenie powiatu grudziądzkiego wraz z montażem wiat przystankowych zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną.
2. W ramach zamówienia planuje się wykonanie następujących rodzajów robót:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
- budowa peronu przystankowego (z kostki betonowej 6 i płyt ostrzegawczych)
- montaż wiaty przystankowej
- oznakowanie pionowe - wymiana
3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 8, na który składają się:
1) dokumentacja projektowa
2) przedmiar robót
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213311-6 - Roboty budowlane w zakresie przystanków autobusowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44212321-5 - Wiaty autobusowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane