Modernizacja dróg w gminie Wojnicz – etap 2

Gmina Wojnicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343056
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343056/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 09:30
Lokalizacja
Wojnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e11a1b0d-4840-43c9-ada4-6077cc931fe7
Identyfikator
8732630130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
860 510,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343056 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg w gminie Wojnicz – etap 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 14 6790108

1.5.8.) Numer faksu: 146790100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e11a1b0d-4840-43c9-ada4-6077cc931fe7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dróg w gminie Wojnicz – etap 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e11a1b0d-4840-43c9-ada4-6077cc931fe7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343056

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074896/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja dróg w gminie Wojnicz

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00288545

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.07.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 924008,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg w Gminie Wojnicz – etap 2 w podziale na następujące zadania:
3.1.1. Zadanie Nr 1 - Remont – przebudowa drogi gminnej dz. nr 791, 792, 793 w Olszynach, gm. Wojnicz.
3.1.2. Zadanie Nr 2 - Remont – przebudowa drogi gminnej dz. nr 2452 w Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz.
3.1.3. Zadanie Nr 3 - Remont – przebudowa drogi gminnej dz. nr 1626 w Biadolinach Radłowskich, gm. Wojnicz.
3.1.4. Zadanie Nr 4 - Remont - przebudowa drogi gminnej dz. nr 410 w Łoponiu, Gmina Wojnicz.
3.1.5. Zadanie Nr 5 - Remont - przebudowa drogi gminnej dz. nr 553 w Łukanowicach, Gmina Wojnicz.
3.1.6. Zadania Nr 6 - Remont – przebudowa drogi gminnej dz. nr 1137/1, 1138/1 w Grabnie, gm. Wojnicz.
3.1.7. Zadanie Nr 7 - Remont – przebudowa drogi gminnej dz. nr 125, 44 w Rudka, gm. Wojnicz.
3.1.8. Zadanie Nr 8 - Remont - przebudowa drogi gminnej dz. nr 1476 w Grabnie, gm. Wojnicz.
3.1.9. Zadanie Nr 9 - Remont - przebudowa drogi gminnej dz. nr 1248 w Grabnie, gm. Wojnicz.
3.1.10. Zadanie Nr 10 - Modernizacja -remont drogi gminnej ( w km 0+000 – 0+195) – działka nr 198 w Olszynach, gm. Wojnicz.
3.1.11. Zadanie Nr 11 - Modernizacja – remont drogi gminnej dz. nr 267, 281 (w km 0+100-0+445) w Więckowicach, gm. Wojnicz.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja projektowa wraz z SST).
3.3. Szczegółowy zakres prac znajduje się w Przedmiarach robót, stanowiących załącznik nr 9 do SWZ.
3.4. Przedmiotem zamówienia jest także:
3.4.1. Zapewnienie obsługi geodezyjnej zadania zgodnie z zapisami przedmiaru robót,
3.4.2. Wykonanie inwentaryzacji zdjęciowej lub filmowej przekazanego terenu.
3.4.3. Zgłoszenie prac do PSG – Rejon w Brzesku oraz poniesienie kosztów bieżącego nadzoru nad pracami ze strony Polskiej Spółki Gazowniczej – Rejon w Brzesku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 860510,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1237981,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 860510,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 691757950

7.3.3) Ulica: Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty przygotowawcze, ziemne, rozbiórkowe, odwodnienie, przepusty

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 860510,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane