Remont pomieszczeń w budynku Domu Kultury w Hałcnowie
Miejski Dom Kultury
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343208
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 10:02
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35a45755-a6e3-4c16-b541-2289c5a60ae0
- Identyfikator
- 5471029394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343208 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku Domu Kultury w Hałcnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Dom Kultury
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070615661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 12
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338125692
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mdk@mdk.bielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mdk.bielsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mdkbielsko.logintrade.net/zapytania_email,232550,22916e1cfb8c5191f2b922098fe262de.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynku Domu Kultury w Hałcnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35a45755-a6e3-4c16-b541-2289c5a60ae0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00081281/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont pomieszczeń Domu Kultury w Hałcnowie w Bielsku-Białej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00274276
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MDK/2018/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156522,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Remont pomieszczeń w budynku Domu Kultury w Hałcnowie, obejmujący w szczególności:
1. Roboty przygotowawcze i zabezpieczające;
2. Roboty rozbiórkowe i demontażowe;
3. Wywóz i składowanie odpadów (gruzu itp.);
4. Wykonanie tynków wewnętrznych;
5. Wykonanie prac posadzkarskich;
6. Wykonanie prac malarskich: usunięcie starej farby ze ścian, gruntowanie, szpachlowanie i malowanie;
7. Wymianę stolarki drzwiowej;
8. Wykonanie robót elektrycznych: wymiana oświetlenia i gniazdek elektrycznych;
9. Wykonanie i montaż parapetów wewnętrznych;
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ:
1. Wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ;
2. Przedmiarach robót stanowiących Załączniki nr 10 i 11 do SWZ;
3. Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ;
4. Projekcie technicznym stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152312,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 260521,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152312,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Mateusz Hulbój
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5532482143
7.3.3) Ulica: Pewel Wielka 523
7.3.4) Miejscowość: Jeleśnia
7.3.5) Kod pocztowy: 34-340
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152312,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |