Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343257
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343257/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-15 10:13
Lokalizacja
Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f849caf6-ce15-4e24-99cf-225893c2d9bf
Identyfikator
7420007389
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi utylizacji nieczystości

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W BARCIANACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBarciany, PL · lot 2
14 124,84 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343257 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510207605

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78

1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 750 32 35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wmosg@strazgraniczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.strazgraniczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wmosg.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f849caf6-ce15-4e24-99cf-225893c2d9bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343257

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00110159/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wywóz odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie W-MOSG

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00260694

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/FI/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 767279,39 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 765057,17 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR I – KOMPLEKS KOSZAROWY W-MOSG W KĘTRZYNIE
Wywóz odpadów komunalnych z kompleksu koszarowego Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, ul. Gen Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 2902 m³ (w tym 672 m³ odpady segregowane i 2230 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wymagane wyposażenie terenu kompleksu w 45 pojemników na odpady tj. pojemniki na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100): tworzywa sztuczne i metale – 8 sztuk, papier – 7 sztuk, szkło – 4 sztuki, odpady bio – 7 sztuk, odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) – 19 sztuk oraz dwa pojemniki na odpady o pojemności 120 l (SM 120): papier – 1 sztuka, szkło – 1 sztuka. Łącznie 47 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 631570,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR II – PLACÓWKA SG DUBENINKI
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach, ul. Krótka 11, 19-504 Dubeninki.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 95 m3 (w tym 63 m³ odpady segregowane i 32 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane). Wymagane wyposażenie posesji w 5 pojemników na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100) tj. tworzywa sztuczne i metale – 1 szt, papier – 1 szt., odpady bio – 2 szt. i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) – 1 szt. oraz 2 pojemniki na odpady o pojemności 120 l (SM 120) na szkło. Łącznie 7 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 43653,14 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR III – PLACÓWKA SG BARCIANY
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Barcianach, ul. Warmińska 8, 11-410 Barciany.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 66 m3 (w tym 23 m³ odpady segregowane i 43 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wymagane wyposażenie posesji PSG Barciany w 4 pojemniki na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100) tj. po jednym na tworzywa sztuczne i metale, papier, odpady bio i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) oraz 1 pojemnik na odpady o pojemności 120 l (SM 120) na szkło. Ponadto Wykonawca wyposaży posesję wchodzącego w skład PSG Barciany Kolejowego Przejścia Granicznego Skandawa w 4 pojemniki o pojemności 120 l (SM 120) tj. po jednym na tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane). Łącznie 9 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 16054,16 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR IV – PLACÓWKA SG BRANIEWO
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Braniewie, ul. Kwiatowa 2, 14-500 Braniewo.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 78 m3 (w tym 45 m³ odpady segregowane i 33 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane). Wymagane wyposażenie posesji w 5 pojemników na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100) tj. tworzywa sztuczne i metale – 1 sztuka, papier – 1 szuka, odpady bio – 1 sztuka, odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) – 2 sztuki oraz 1 pojemnik na odpady o pojemności 120 l (SM 120) na szkło. Łącznie 6 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 14865,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR V – OBIEKT LELKOWO
Wywóz odpadów komunalnych z obiektu w Lelkowie, ul. Lelkowo 24A, 14-521 Lelkowo – budynek administracyjny.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 23 m3 (w tym 5 m³ odpady segregowane i 18 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wymagane wyposażenie posesji w pojemniki na odpady o pojemności 120 litrów (SM 120) tj. po jednym na tworzywa sztuczne i metale, papier, bio i szkło oraz 1 pojemnik na odpady o pojemności 1100 l (PA 1100) odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane). Łącznie 5 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 4805,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR VI – PLACÓWKA SG GOŁDAP
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi, ul. Przytorowa 7, 19-500 Gołdap – budynek administracyjny.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 60 m3 (w tym 40 m³ odpady segregowane i 20 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wymagane wyposażenie posesji w 4 pojemniki na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100) tj. po jednym na tworzywa sztuczne i metale, papier, bio i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) oraz 1 pojemnik na odpady o pojemności 240 l (SM 240) na szkło. Łącznie 5 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 14143,75 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR VII – PLACÓWKA SG SĘPOPOL
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Sępopolu, ul. Wojska Polskiego 22, 11-210 Sępopol,
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 42 m3 (w tym 37 m³
odpady segregowane i 5 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane).
Wymagane wyposażenie posesji w 3 pojemniki na odpady o pojemności 1100 litrów (PA 1100) tj. po jednym na papier, bio i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane), oraz 1 pojemnik na odpady o pojemności 120 l (SM 120) na szkło. Łącznie 4 pojemniki. Placówka posiada własny pojemnik na tworzywa sztuczne i metale.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 14954,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR VIII – OBIEKT ŚWIADKI IŁAWECKIE
Wywóz odpadów komunalnych z obiektu Świadki Iławeckie.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 23 m3 (w tym 15 m³ odpady segregowane i 8 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane). Wymagane wyposażenie posesji w 6 pojemników na odpady o pojemności 120 l (SM 120) tj. po jednym na papier, odpady bio, szkło i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) oraz dwa na tworzywa sztuczne i metale. Łącznie 6 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 10138,12 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wywozu odpadów komunalnych z obiektów będących w zarządzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie na okres od dnia 01.08.2026 r. do dnia 31.07.2027 r. wg przewidywanej ilości wywozu odpadów komunalnych zbieranych selektywnie (odpady segregowane) oraz pozostałych po segregacji (odpady zmieszane), wyposażenie posesji w odpowiednie pojemniki na odpady oraz mycie i dezynfekcja pojemników jednokrotnie w terminie 15-31.07.2027 r.
Prognozowaną ilość odpadów stanowić będą odpady segregowane (tj. tworzywa sztuczne i metale, papier, szkło i odpady biodegradowalne) oraz odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) zgodnie z niżej wymienionym zestawem:
ZESTAW NR IX – PLACÓWKA SG GÓROWO IŁAWECKIE
Wywóz odpadów komunalnych z Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim, ul. Lipowa 6, 11-220 Górowo Iławeckie.
Prognozowana ilość odpadów komunalnych za okres 12 miesięcy – 40 m3 (w tym 29 m³ odpady segregowane i 11 m³ odpady pozostałe po segregacji - odpady zmieszane). Wymagane wyposażenie posesji w 6 pojemników na odpady o pojemności 120 l (SM 120) tj. po jednym na papier, odpady bio, szkło i odpady pozostałe po segregacji (odpady zmieszane) oraz dwa na tworzywa sztuczne i metale. Łącznie 6 pojemników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.) Wartość części: 14874,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14124,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20174,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14124,84 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej w Barcianach Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7422253193

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 2

7.3.4) Miejscowość: Barciany

7.3.5) Kod pocztowy: 11-410

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14124,84 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-01 do 2027-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty na Zestaw nr V.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi