PRZEWOZY DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY WILKÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.
GMINA WILKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343271
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 10:16
- Lokalizacja
- Wilków, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49df80fd-59a8-4c5e-9ebf-1dabe15eb733
- Identyfikator
- 7521359196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343271 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZEWOZY DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY WILKÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412770
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: WROCŁAWSKA 11
1.5.2.) Miejscowość: Wilków
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-113
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wilkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.wilkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-49df80fd-59a8-4c5e-9ebf-1dabe15eb7331.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEWOZY DZIECI I MŁODZIEŻY Z TERENU GMINY WILKÓW DO I Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49df80fd-59a8-4c5e-9ebf-1dabe15eb733
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015927/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Przewozy dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wilków do i z placówek oświatowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296330
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 163507,77 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są przewozy dzieci i młodzieży z terenu Gminy Wilków do i z placówek oświatowych łącznie z zapewnieniem opieki nad dziećmi i młodzieżą w czasie drogi do i z placówek oświatowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
Przewozy odbywać się będą w dni nauki w szkołach i funkcjonowania przedszkoli, w okresie od 01 września 2026r. do 25 czerwca 2027 r.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące placówki oświatowe (szkoły, przedszkola): Publiczną Szkołę Podstawową w Wilkowie, Publiczną Szkołę Podstawową w Bukowiu, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Idzikowicach (szkoła i przedszkole), Publiczne Przedszkole w Wilkowie.
Kody i nazwy według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Główny kod CPV:
60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób).
Dodatkowe kody CPV:
60172000-4 (Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą).
85312110-3 (Usługi opieki dziennej nad dziećmi).
34980000-0 (Bilety przewozowe).
Wykonawca świadczyć będzie usługi środkami lokomocji, które spełniają wszelkie wymogi do przewozu dzieci i młodzieży zawarte w obowiązujących przepisach prawa. Pojazdy muszą posiadać miejsca siedzące dla wszystkich przewożonych dzieci
i młodzieży muszą być w pełni sprawne oraz powinny posiadać, zgodnie
z obowiązującymi przepisami odpowiednie oznakowanie pojazdu do przewozu dzieci
i młodzieży. Pojazdy wykonujące usługę muszą posiadać ubezpieczenie OC i NW oraz aktualny przegląd techniczny.
Wykonawca zobowiązany jest do dysponowania przeszkolonym i wykwalifikowanym personelem zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, gwarantującym wykonywanie usług z należytą starannością.
Wykonawca, we własnym zakresie i na własny koszt, zobowiązany jest do:
zabezpieczenia odpowiednich autobusów wraz z kierowcami ,
zapewnienia punktualnych i zgodnych z harmonogramem przewozów dzieci i młodzieży,
zapewnienia należytej opieki podczas wykonania usług - osób odpowiedzialnych za kompleksową opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas przewozów (kierowcy autobusów nie mogą jednocześnie sprawować opieki nad dziećmi i młodzieżą),
dostarczenia biletów miesięcznych dla przewożonych dzieci i młodzieży.
Składający oferty wykonawcy zobowiązani są do zapoznania z istotnymi przepisami prawa, aktami i regulacjami obowiązującymi w Polsce, które w jakikolwiek sposób mogą wpływać lub odnosić się do działań podejmowanych w związku z przetargiem i w następstwie podpisania umowy.
Wykonawcy są odpowiedzialni za staranne zaznajomienie się ze SWZ wraz z jej załącznikami, wszelkimi zmianami do SWZ sporządzonymi w okresie przetargowym oraz za uzyskanie wiarygodnych informacji dotyczących poszczególnych warunków i obowiązków, które mogą w jakikolwiek sposób oddziaływać na sumę czy istotę oferty lub na wykony-wanie usług.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ i ofercie.
Miejsce realizacji zamówienia: teren Gminy Wilków.
Zamówienie może być wykonywane wyłącznie przy wykorzystaniu kierowców i opiekunów, którzy nie byli skazani za przestępstwa określone w ustawie z 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniem przestępczości na tle seksualnym i ochronie małoletnich.
Zamawiający dokonał podziału zamówienia –przewozy dzieci i młodzieży na części, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą
85312110-3 - Usługi opieki dziennej nad dziećmi
34980000-0 - Bilety przewozowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257991,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 186000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Podróży Nalepa Travel Agnieszka Nalepa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7521383036
7.3.3) Ulica: Józefa Piłsudskiego 12/1
7.3.4) Miejscowość: Namysłów
7.3.5) Kod pocztowy: 46-100
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 186000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |