„Wykonanie aplikacji w wersji produkcyjnej dla rolników do optymalizacji dopłat oraz uzupełnienie modułu przetwarzania dokumentów rolnych”

ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343298
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-15 10:20
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34c3f740-ba1c-4b7c-9f48-40c36babb262
Identyfikator
280594407
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

Wykonawcy

1 przyznane

'NETI' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
70 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343298 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie aplikacji w wersji produkcyjnej dla rolników do optymalizacji dopłat oraz uzupełnienie modułu przetwarzania dokumentów rolnych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ELBLĄSKI PARK TECHNOLOGICZNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 280594407

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Sulimy 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 552374744

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.kosciuszko@ept.umelblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ept.elblag.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34c3f740-ba1c-4b7c-9f48-40c36babb262

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie aplikacji w wersji produkcyjnej dla rolników do optymalizacji dopłat oraz uzupełnienie modułu przetwarzania dokumentów rolnych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34c3f740-ba1c-4b7c-9f48-40c36babb262

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00084597/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 przeprowadzenie specjalistycznych usług doradztwa eksperckiego podczas procesu inkubacji i akceleracji dla uczestników projektu „WA-MA Inkubator”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone jest w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027 z Priorytetu 01 Gospodarka, Działania 01.08 Profesjonalizacja usług dla MŚP (Schemat A), Typ 2: Inkubowanie Przedsiębiorstw oraz dalsza akceleracja po okresie inkubacji

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00301424

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EPT/WAMA/4-Benai/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 56910,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac programistycznych i wdrożeniowych mających na celu doprowadzenie platformy doradczo-optymalizacyjnej z poziomu gotowości technologicznej TRL 6 (działający prototyp) do poziomu TRL 8 (w pełni wdrożona platforma produkcyjna).

4.5.3.) Główny kod CPV: 72212000-4 - Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 56910,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 284400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 56910,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NETI sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8133632677

7.3.3) Ulica: Nowosądecka 22/2

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-505

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 70000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi