„Zakup i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu na rok 2026”

35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343358
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343358/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 10:32
Lokalizacja
Rząska, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6872f82b-9c27-434a-b0b4-6237acbd2b86
Identyfikator
5130222434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia warsztatoweRęczne narzędzia elektromechaniczne

Wykonawcy

1 przyznane

METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 0
41 236,46 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343358 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu na rok 2026”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 35 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121506645

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 1

1.5.2.) Miejscowość: Rząska

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-199

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.latocha@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://35wog.wp.mil.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/35wog/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu na rok 2026”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6872f82b-9c27-434a-b0b4-6237acbd2b86

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343358

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023892/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Zakup i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu na rok 2026”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00083984

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/SAM/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Zakup i dostawa wyposażenia warsztatu dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 35 WOG.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 „Formularz cenowy”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

4.5.5.) Wartość części: 36668,75 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Zakup i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 35 WOG

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 „Formularz cenowy”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42652000-1 - Ręczne narzędzia elektromechaniczne

4.5.5.) Wartość części: 341446,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41236,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49768,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 41236,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metalzbyt-Hurt

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5471598442

7.3.3) Ulica: Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 41236,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 49 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:

Do Zamawiającego w terminie określonym w SWZ w przedmiotowym postępowaniu dla części nr 2 wpłynęło 6 ofert, z czego 4 oferty podlegały odrzuceniu na podstawie art. 226 ust.1 pkt. 5, treść ofert była niezgodna z warunkami zamówienia.
Oferta niepodlegająca odrzuceniu została złożona przez firmę POLTEL TELECOM Sp. z o.o. Sp. K. UL. Olechowska 84/2, 92-403 Łódź na kwotę 461 583,33 brutto. Zamawiający na przedmiot zamówienia przeznaczył kwotę w wysokości 419 980,00 zł. Zamawiający nie mógł zwiększyć kwoty przeznaczonej na powyższe zamówienie.
Mając powyższe na uwadze Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji pn. „Zakup
i dostawa elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych oraz wyposażenia warsztatu na rok 2026”. Nr postępowania: sygn. 4/SAM/26”. Część Nr 2.

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy