Roboty remontowe w budynku nr 2 Głębokie
16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343396
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343396/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 10:40
- Lokalizacja
- Oleszno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-560b500e-6b94-4a82-b1bc-6c0576f6b81e
- Identyfikator
- 2530325900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343396 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe w budynku nr 2 Głębokie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320991649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Oleszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-513
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 16wog.zam.pub@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://16wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.16wog.wp.mil.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe w budynku nr 2 Głębokie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-560b500e-6b94-4a82-b1bc-6c0576f6b81e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343396
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00007198/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Roboty budowlane, roboty remontowe w budynku nr 2 Głębokie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 260/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty remontowe w budynku nr 2 Głębokie.
2. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi, z zakresem rzeczowym określonym
w dokumentacji technicznej (projekcie), specyfikacji technicznej wykonania i odbioru
robót budowlanych ( dalej STWiORB ), decyzjami, opiniami, uzgodnieniami
i Specyfikacją Warunków Zamówienia (dalej SWZ), projektu umowy , składającymi się na dokumentację wykonania przedmiotu umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia „Dziennika korespondencji” służącego do zapisów przebiegu robót i okoliczności zachodzących w toku wykonywania robót. Zapisy w „Dzienniku korespondencji” powinny być dokonywane na bieżąco i chronolo-gicznie. Wpisów do dziennika mają prawo dokonać osoby wyznaczone przez wyko-nawcę oraz inspektor nadzoru wyznaczony przez zamawiającego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w:
1) Załączniku nr 1 – specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
2) Załączniku nr 2 – przedmiar.
3) Załącznik nr 3 – projekt umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W toku badania i oceny ofert Zamawiający , działając zgodnie z art. 274 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r., wezwał Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw wykluczenia oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu. Pomimo prawidłowego doręczenia wezwania Wykonawca nie złożył wymaganych podmiotowych środków dowodowych w wyznaczonym terminie. W konsekwencji Zamawiający nie miał możliwości potwierdzenia, że Wykonawca nie podlegał wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Po dokonaniu oceny ofert Zamawiający stwierdził, że w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, wobec czego zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209668,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209668,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209668,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |