DOSTAWA SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I OŚWIETLENIOWEGO NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343456
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 10:54
Lokalizacja
Ostróda, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5493d98e-c702-4497-9082-03acf8eb98db
Identyfikator
7412090654
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Bezprzestojowe źródła energiiAwaryjne urządzenia energetycznePrzedłużaczeElektryczne artykuły i akcesoriaOświetlenie zewnętrzneUrządzenia oświetleniowe i lampy elektryczneElektryczne tablice rozdzielczeRozdzielnieAkumulatory elektryczneUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceMaszty

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343456 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I OŚWIETLENIOWEGO NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA OSTRÓDA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743404

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 24

1.5.2.) Miejscowość: Ostróda

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: karol.zuranski@um.ostroda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bipostroda.warmia.mazury.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://umostroda.ezamawiajacy.pl/pn/UMOSTRODA/demand/287782/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I OŚWIETLENIOWEGO NA POTRZEBY OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5493d98e-c702-4497-9082-03acf8eb98db

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232884

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: UPS typ 1.
Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa, montaż oraz uruchomienie zasilacza awaryjnego UPS typu true on-line o mocy 10 kVA, przeznaczonego do zapewnienia ciągłości zasilania kluczowych instalacji elektronicznych i urządzeń.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.5.) Wartość części: 13008,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: UPS typ 2.
Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa 9 sztuk zasilaczy awaryjnych UPS zapewniających ciągłość zasilania dla infrastruktury IT, wykonanych w technologii podwójnej konwersji (online), wraz z niezbędnym wyposażeniem.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

4.5.5.) Wartość części: 117073,17 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Przedłużacze bębnowe.
Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa 20 przedłużaczy bębnowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31224810-3 - Przedłużacze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

4.5.5.) Wartość części: 26016,26 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Zespoły oświetleniowe.
Przedmiotem zamówienia w części 4 jest dostawa 4 fabrycznie nowych naświetlaczy LED przeznaczonych do użytku zewnętrznego, zamontowanych na statywie (konstrukcja wolnostojąca).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 7154,47 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5: Zewnętrzne rozdzielacze prądu.
Przedmiotem zamówienia w części 5 jest dostawa 24 fabrycznie nowych przenośnych rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia, przeznaczonych do zasilania urządzeń jednofazowych i trójfazowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny przedmiot: 31.21.45.00-4 Elektryczne tablice rozdzielcze;
Dodatkowe przedmioty: 31.21.31.00-3 Rozdzielnie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31213100-3 - Rozdzielnie

4.5.5.) Wartość części: 30243,90 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6: Urządzenia rozruchowe.
Przedmiotem zamówienia w części 6 jest dostawa 10 szt. profesjonalnych urządzeń rozruchowych (boosterów) 12/24 V przeznaczonych do wspomagania rozruchu pojazdów oraz maszyn w warunkach eksploatacji terenowej i sytuacjach awaryjnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.
Wspólny Słownik Zamówień (CPV):
Główny przedmiot: 31.43.00.00-9 Akumulatory elektryczne;
Dodatkowe przedmioty: 35.10.00.00-5 Urządzenia awaryjne i zabezpieczające.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31430000-9 - Akumulatory elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

4.5.5.) Wartość części: 23577,24 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7: Maszt teleskopowy.
Przedmiotem zamówienia w części 7 jest dostawa masztu teleskopowego aluminiowego zaprojektowanego z podniesioną wytrzymałością na zginanie. Mający podstawę, sekcję z mocowaniem odciągów, haki do mocowania odciągów, liny na odciągi.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który określa również minimalne wymagane parametry oferowanego urządzenia- stanowi załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44212250-6 - Maszty

4.5.5.) Wartość części: 4471,54 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 1: UPS typ 1.
Zamawiający unieważnił postępowanie w części 1: „(…) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” [art. 255 pkt 3 uPzp].
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 16 000,00 PLN brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert, w części 1 wpłynęło pięć ofert, w tym dwie oferty niepodlegające odrzuceniu:
- Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek z ceną ofertową: 25 830,00 PLN brutto;
- METALZBYT- HURT Sp. z o.o., ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne z ceną ofertową: 22 550,00 PLN brutto.
Ceny obu ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do kwoty oferowanej przez Wykonawcę.
Pozostałe oferty złożone w części 1 zostały odrzucone:
- NEO Technika Sp. Jawna Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski, ul. Grunwaldzka 19G, 14-100 Ostróda;
- PROFILEXPOL Sp. z o.o. ul. Władysława Łokietka 5 lok. 2, 70-254 Szczecin;
- Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o., Przesieczany 24, 59-900 Zgorzelec.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 2: UPS typ 2.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 2 „wykonawca (…) uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263” [art. 255 pkt 7 uPzp].

Zamawiający w dniu 06.07.2026 r. wybrał jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez ANMARO Sp. z o.o., ul. Na Skały 1b, 35-321 Rzeszów i wskazał planowany termin podpisania umowy- 14.07.2026 r.

W dniu 13.07.2026 r. pracownik Zamawiającego kontaktował się z Wykonawcą w celu ustalenia szczegółów związanych z podpisaniem umów. Tego samego dnia Wykonawca przesłał pismo w którym poinformował, że: „nawiązując do rozmowy z przykrością muszę poinformować, że zasilacze UPS, które mieliśmy zarezerwowane dla Państwa nie są już dostępne, kolejna partia przyjedzie z fabryki dopiero w październiku dlatego nie możemy podpisać umowy, ponieważ nie będziemy ich w stanie dostarczyć w terminie 30 dni”.
Zamawiający nie może, po upływie terminu składania ofert, dokonać zmiany warunków realizacji umowy.

„Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (…) zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie” [art. 263 uPzp].

Wobec powyższego Zamawiający unieważnił postępowanie, Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w części 2 postępowania jw.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 3: Przedłużacze bębnowe.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 3 „wykonawca (…) uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263” [art. 255 pkt 7 uPzp].

Zamawiający w dniu 03.07.2026 r. wybrał jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek i wskazał planowany termin podpisania umowy- 09.07.2026 r.

W dniu 09.07.2026 r., po braku odpowiedzi na kontakt telefoniczny, Zamawiający przesłał drogą elektroniczną wezwanie do przesłania informacji niezbędnych do zawarcia umowy oraz wymaganego oświadczenia. Tego samego dnia Wykonawca przesłał wymagane dokumenty. Zamawiający następnie przesłał Wykonawcy projekt umowy z prośbą o opatrzenie jej kwalifikowanym podpisem elektronicznym i odesłanie w celu podpisu przez osoby uprawnione do reprezentacji Zamawiającego. Do dnia 13.07.2026 r. Wykonawca nie odesłał podpisanej umowy. W dniu 13.07.2026 r. Zamawiający ponownie przesłał projekt umowy (zaktualizowano dane osoby reprezentującej Zamawiającego) oraz wyznaczył nieprzekraczalny termin na odesłanie umowy opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym
do dnia 14.07.2026 r., uprzedzając, że brak odesłania umowy w tym terminie zostanie potraktowany jako uchylanie się od zawarcia umowy. W dniu 14.07.2026 r. Wykonawca złożył wniosek o zmianę przedmiotu oferty z powodu wzrostu cen. Zamawiający udzielił odpowiedzi na pismo tego samego dnia. Wykonawca nie odesłał podpisanej umowy w wyznaczonym terminie, w związku z czym Zamawiający uznał, że Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy i unieważnił część 3 postępowania.

„Jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (…) zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie” [art. 263 uPzp].

Wobec powyższego Zamawiający unieważnił postępowanie, Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w części 3 postępowania jw.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 4: Zespoły oświetleniowe.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 4: „wszystkie złożone (…) oferty podlegały odrzuceniu” [art. 255 pkt 2 uPzp].

W wyznaczonym terminie składania ofert w części 4 postępowania zostały złożone oferty:
- Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek;
- NEO Technika Sp. Jawna Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski, ul. Grunwaldzka 19G, 14-100 Ostróda;
- PROFILEXPOL Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 5 lok. 2, 70-254 Szczecin;
- METALZBYT- HURT Sp. z o.o., ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne;
- Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o., Przesieczany 24, 59-900 Zgorzelec.

Wszystkie oferty złożone w części 4 zostały odrzucone.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 5: Zewnętrzne rozdzielacze prądu.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 5: „(…) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” [art. 255 pkt 3 uPzp].

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 37 200,00 PLN brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert, w części 5 wpłynęło sześć ofert, w tym trzy oferty niepodlegające odrzuceniu:
- Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek z ceną ofertową: 103 320,00 PLN brutto;
- PROFILEXPOL Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 5 lok. 2, 70-254 Szczecin z ceną ofertową: 81 090,00 PLN brutto;
- METALZBYT- HURT Sp. z o.o., ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne z ceną ofertową: 124 701,04 PLN brutto.
Ceny wszystkich, niepodlegających odrzuceniu ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do kwoty oferowanej przez Wykonawcę.

Pozostałe oferty złożone w części 5 zostały odrzucone:
- Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe RO-POŻ Marzena Rosińska, ul. Hurtowa 7, 14-100 Ostróda;
- NEO Technika Sp. Jawna Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski, ul. Grunwaldzka 19G, 14-100 Ostróda;
- Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o., Przesieczany 24, 59-900 Zgorzelec.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 6: Urządzenia rozruchowe.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 6: „wszystkie złożone (…) oferty podlegały odrzuceniu” [art. 255 pkt 2 uPzp].

W wyznaczonym terminie składania ofert w części 6 postępowania zostały złożone oferty:
- Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek;
- Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe RO-POŻ Marzena Rosińska, ul. Hurtowa 7, 14-100 Ostróda;
- NEO Technika Sp. Jawna Tomasz Polito i Cezariusz Zalewski, ul. Grunwaldzka 19G, 14-100 Ostróda;
- PROFILEXPOL Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 5 lok. 2, 70-254 Szczecin;
- METALZBYT- HURT Sp. z o.o., ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne;
- Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o., Przesieczany 24, 59-900 Zgorzelec.

Wszystkie oferty złożone w części 6 zostały odrzucone.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Część 7: Maszt teleskopowy.

Zamawiający unieważnił postępowanie w części 7: „(…) oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” [art. 255 pkt 3 uPzp].

Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia: 5 500,00 PLN brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert, w części 7 wpłynęły trzy oferty, w tym jedna oferta niepodlegająca odrzuceniu: METALZBYT- HURT Sp. z o.o., ul. Usługowa 4, 43-392 Międzyrzecze Dolne z ceną ofertową: 7 749,00 PLN brutto.
Cena oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do kwoty oferowanej przez Wykonawcę.

Pozostałe oferty złożone w części 7 zostały odrzucone:
- Defence Solutions Sp. z o.o., ul. Aleja Piłsudskiego 55, 05-070 Sulejówek;
- Centrum Zabezpieczenia Kryzysowego Sp. z o.o., Przesieczany 24, 59-900 Zgorzelec.

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy