Dostawa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Systemu Kontroli Przejazdu na terenie Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Limanowskiego 20/22,
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343490
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:00
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6a9cc1d-2262-4e1a-b97d-e824ddf4e666
- Identyfikator
- 6222256387
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343490 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Systemu Kontroli Przejazdu
na terenie Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
przy ul. Limanowskiego 20/22,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W Ostrowie Wielkopolskim
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000314187
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Limanowskiego 20/22
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.osw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.osw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12724161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Systemu Kontroli Przejazduna terenie Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
przy ul. Limanowskiego 20/22,
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6a9cc1d-2262-4e1a-b97d-e824ddf4e666
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00143804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FDZP.226.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji Systemu Kontroli Przejazdu na terenie Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Limanowskiego 20-22,
Przedmiot zamówienia nie został podzielony na pakiety/części. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
Uzasadnienie braku podziału na części: Podział zamówienia na części spowoduje wydłużenie realizacji przedmiotu zamówienia na skutek konieczności koordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, oraz mogłoby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu dostaw i prac instalacyjnych.
1.1. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku Nr 1A Opis przedmiotu zamówienia oraz Nr 1B – Planie zagospodarowania terenu- stanowiącym integralną jej część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż oferta z najniższą ceną złożona w przedmiotowym postępowaniu przez wykonawcę GREEN Center Polska Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia .| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |