Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
Powiat Nowomiejski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343537
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343537/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:09
- Lokalizacja
- Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f21a466-8044-4bec-a346-ae032e1f72ac
- Identyfikator
- 8771460784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343537 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności
i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nowomiejski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek1
1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto Lubawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 564724212
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-nowomiejski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-nowomiejski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nowomiejski.ezamawiajacy.pl/pn/NOWOMIEJ/demand/296535/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludnościi Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f21a466-8044-4bec-a346-ae032e1f72ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343537
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037154/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281879/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GM.272.1.2.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 308118 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 250502,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 80kW/100 kVA zamontowanego na przyczepie, przeznaczonej do transportu agregatu w ramach Programu Ochrony Ludnościi Obrony Cywilnej na lata 2025/2026
1. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków z budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa (obejmująca zakup, transport, rozładunek oraz demonstrację pracy zakupionego sprzętu) fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego:
1) Część I - mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 80kW/100 kVA zamontowanego na przyczepie, przeznaczonej do transportu agregatu – 1 szt.,
3. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć (na koszt Wykonawcy) do siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim, adres: ul. Szkolna 5b , 13 – 300 Nowe Miasto Lubawskie.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań wraz z parametrami technicznymi zawiera dla Części I - załącznik nr 1a, do SWZ – wymagania techniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 195121,95 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - dostawa agregatów: (3 sztuki) w tym: agregatu prądotwórczego o mocy 65kW/82kVA i agregatu prądotwórczego o mocy min 5kVA agregatu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/20261. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany ze środków z budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 – 2026.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (obejmująca zakup, transport, rozładunek oraz demonstrację pracy zakupionego sprzętu) fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych:
2) Część II - agregatów: (3 sztuki) w tym:
1) agregatu prądotwórczego o mocy 65kW/82kVA - 1 szt.,
2) agregatu prądotwórczego o mocy min 5kVA – 2 szt.
3. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć (na koszt Wykonawcy) do siedziby Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Mieście Lubawskim, adres: ul. Szkolna 5b , 13 – 300 Nowe Miasto Lubawskie.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań wraz z parametrami technicznymi zawiera dla Części II – załącznik 1b do SWZ – wymagania techniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31122000-7 - Jednostki prądotwórcze
4.5.5.) Wartość części: 55380,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w części I złożono 4 oferty. Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu, tj. Oferta nr 2 i 3 na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy; Oferta nr 4 na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 8 w zw. z art. 224 ust. 6 ustawy; Oferta nr 5 na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w części II złożono 2 oferty. Wszystkie oferty podlegały odrzuceniu tj. Oferta nr 1 i 4 na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |