Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343542
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 11:10
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01c5b4d0-f98e-4a4d-a417-0bdcf142c282
Identyfikator
7781450568
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

1 przyznane

VEOLIA Energia Poznań S.A. ul. Energetyczna 54 61-016 PoznańPoznań, PL · lot 0
528 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343542 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 300705978

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 1a

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-729

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oddz.gospodarczy@poznan-staremiasto.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.poznan-staremiasto.sr.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01c5b4d0-f98e-4a4d-a417-0bdcf142c282

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100705/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Sukcesywna dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Jedyny dostawca ciepła i zarazem właściciel sieci przesyłowej na terenie objętym zamówieniem.
Zamówienie może zostać zrealizowane wyłącznie przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.261.14.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kompleksowa dostawa ciepła do budynku Sądu przy ul. Trójpole 21 w Poznaniu.
1) Zapotrzebowanie na moc cieplną dla budynku przy ul. Trójpole 21: 0,2434 MW,
w tym:
a) centralne ogrzewanie: 0,1950 MW
b) ciepła woda średnia: 0,0484 MW

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Poznań S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 630956570

7.3.3) Ulica: Energetyczna 3

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 528900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy