Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ II. USŁUGI FIZJOTERAPEUTY

GMINA MIELNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343569
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343569/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-15 11:16
Lokalizacja
Mielnik, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5b8a75fb-d3d4-4fa0-8fe3-ab5c66bc7c92
Identyfikator
5441438389
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi rehabilitacyjneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi opieki społecznej dla osób starszych

Wykonawcy

1 przyznane

POMAGAMY24H.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 1
44 088 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343569 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ II. USŁUGI FIZJOTERAPEUTY

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIELNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659450

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa 38

1.5.2.) Miejscowość: Mielnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-307

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mielnik.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mielnik.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5b8a75fb-d3d4-4fa0-8fe3-ab5c66bc7c92

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ II. USŁUGI FIZJOTERAPEUTY

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b8a75fb-d3d4-4fa0-8fe3-ab5c66bc7c92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343569

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264863

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 173760,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 zamówienia - USŁUGA FIZJOTERAPEUTY ŚWIADCZONA W DZIENNYM DOMU SENIOR+ W MIELNIKU

Krótki opis przedmiotu Części 1 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług fizjoterapeuty w wymiarze łącznym 864 godzin dla osób wieku 60+, realizowanych w formie zajęć/warsztatów indywidualnych lub grupowych. Godzina usługi rozumiana jest jako 45 minut zajęć. Usługi realizowane będą na Dziennym Domu Senior +, 17-307 Mielnik, ul. Graniczna 5. Zamawiający dysponuje pomieszczeniem wyposażonym w sprzęt sportowy (bieżna, rowerek stacjonarny, orbitrek, hantle, maty, gumy do ćwiczeń), leżankę oraz drabinkę gimnastyczną. Koszt dojazdu do wskazanej lokalizacji pozostaje po stronie Wykonawcy.
Wymagania dotyczące kwalifikacji fizjoterapeuty: kwalifikacje w zawodzie fizjoterapeuta lub studia wyższe ze specjalnością rehabilitacja lub gimnastyka lecznicza lub technicy fizjoterapii, doświadczenie w pracy z seniorami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

4.5.5.) Wartość części: 120960,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 zamówienia - USŁUGA FIZJOTERAPEUTY ŚWIADCZONA W KLUBACH SENIORA NA TERENIE GMINY MIELNIK
Krótki opis przedmiotu Części 2 zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług fizjoterapeuty w wymiarze łącznym 264 godzin dla osób w wieku 60+ realizowanych w formie zajęć/warsztatów indywidualnych lub grupowych. Zajęcia realizowane w blokach po 4 godziny, godzina usługi rozumiana jest jako 45 minut zajęć. Usługi realizowane będą na terenie Gminy Mielnik, w dwóch lokalizacjach: Klub Senior+ w Wilanowie, Wilanowo 72, 17-307 Mielnik oraz Klub Senior+ w Niemirowie, ul. Brzeska 38, 17-307 Mielnik. Wykonawca we własnych zakresie zapewnia sprzęt do prowadzenia zajęć. Koszt dojazdu do wskazanej lokalizacji pozostaje po stronie Wykonawcy.
Wymagania dotyczące kwalifikacji fizjoterapeuty: kwalifikacje w zawodzie fizjoterapeuta lub studia wyższe ze specjalnością rehabilitacja lub gimnastyka lecznicza lub technicy fizjoterapii, doświadczenie w pracy z seniorami

4.5.3.) Główny kod CPV: 85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.) Wartość części: 52800,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyniku oceny poprawnie złożonych ofert najwyższą punktację we wszystkich kryteriach oceny łącznie otrzymała oferta Wykonawcy Pomagamy24h.pl Sp. z .o.o. Wykonawca ten zaproponował łączną za ceną za realizację części 1
zamówienia w wysokości 144 288,00 zł brutto. Kwota, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację tej części zamówienia, to kwota 120 960,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, w związku z czym Zamawiający unieważnia część 1 postępowania na podstawie art. 255 pkt 3) Ustawy Pzp.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44088,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44610,72 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44088,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pomagamy24h.pl sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7842508369

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44088,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-08-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi