Wsparcie i aktualizację systemu SoftHard Papirus 3000 w okresie styczeń – grudzień 2025 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus 3000.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343571
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343571/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbc9a2cb-60d7-49a6-9003-c3e3f7515d38
- Identyfikator
- 1181765177
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343571 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wsparcie i aktualizację systemu SoftHard Papirus 3000 w okresie styczeń – grudzień 2025 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus 3000.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
1.3.) Oddział zamawiającego: ZGN w Dzielnicy Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 10858838000000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grębałowska 23/25
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-808
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgn-bielany.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bielany.um.warszawa.pl/waw/zgn-bielany
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbc9a2cb-60d7-49a6-9003-c3e3f7515d381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wsparcie i aktualizację systemu SoftHard Papirus 3000 w okresie styczeń – grudzień 2025 r. oraz usługi rozwojowe w systemie ZSI Papirus 3000.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbc9a2cb-60d7-49a6-9003-c3e3f7515d38
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343571
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037116/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Usługa serwisu aktualizacji oprogramowania Softhard i bazy SQL Papirus
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082453
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
ZGN Bielany znaczną część swojej działalności prowadzi w oparciu o Zintegrowany System SQL Papirus, którego twórcą i właścicielem praw autorskich jest firma Softhard S.A. System wymaga, aktualizacji i serwisu następujących modułów: Obieg informacji i dokumentów, Czynsze, Media, Windykacja, Czynsze archiwalne, Finanse i księgowość, Kasa – Bank, Kontroling, Rejestr Faktur, Środki trwałe, Zlecenia, Remonty, e – BOK, Serwer powiadomień, Kadry – Płace, Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, Budżet, Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa. Zachowania ciągłości pracy w ZSI PAPIRUS w ZGN Bielany jest niezbędna do funkcjonowania. Na rynku nie istnieje alternatywne rozwiązanie informatyczne potrafiące obsłużyć zadania realizowane w ZGN Bielany w takim zakresie jak system ZSI. Powyższe nie wynika z celowego zawężenia kryteriów oceny, podczas analizowania konkurencyjnych rozwiązań informatycznych na rynku IT. Podstawa prawna art. 305 pkt 1, w związku z art. 214 ust.1 pkt 1 lit. b) ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KP.260.3.2025.KI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wsparcia, aktualizacji i usług rozwoju przez firmę SoftHard do systemu ZSI Papirus 3000.
Usługi wsparcia i aktualizacji obejmują:
- bieżące wsparcie tj. pomoc użytkownikom,
- usuwanie błędów aplikacjach modułów w tym po przeprowadzonej aktualizacji,
- doradztwo w kwestiach obsługi aplikacji i zagadnień,
- przekazywanie, otrzymywanie i nadzór techniczny nad procesem aktualizacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOFTHARD Sp.a.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7742817935
7.3.4) Miejscowość: Płock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231917,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |