Modernizacja obiektów mostowych nad rzeką Biała w miejscowości Strzeleczki – II postępowanie
GMINA STRZELECZKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343588
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343588/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:18
- Lokalizacja
- Strzeleczki, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39269396-d9eb-4908-9381-95f6cb98166d
- Identyfikator
- 1990090013
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343588 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja obiektów mostowych nad rzeką Biała w miejscowości Strzeleczki – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZELECZKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413107
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 4
1.5.2.) Miejscowość: Strzeleczki
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-364
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@strzeleczki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.strzeleczki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39269396-d9eb-4908-9381-95f6cb98166d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja obiektów mostowych nad rzeką Biała w miejscowości Strzeleczki – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39269396-d9eb-4908-9381-95f6cb98166d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343588
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041033/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja obiektów mostowych nad rzeką Biała w miejscowości Strzeleczki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250711
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.IV.271.22.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 676558,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja trzech obiektów mostowych nad rzeką Biała w miejscowości Strzeleczki tj:
1. Modernizacja obiektu mostowego, zlokalizowanego na działce nr 1279 obręb Strzeleczki, Łączącego działkę nr 666 (ulica Wodna) i dz. nr 1278 (droga transportu rolnego) obręb Strzeleczki.
2. Modernizacja obiektu mostowego, zlokalizowanego na działce nr 621/1 w ciągu drogi gminnej nr 1605032 G00015.2 w lokalizacji 0+072 obręb Strzeleczki;
3. Modernizacja obiektu mostowego zlokalizowanego na działce nr 621/1 w ciągu drogi gminnej nr 1605032 G000015.1 w lokalizacji 0+093 obręb Strzeleczki.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
71336000-2 - Dodatkowe usługi inżynieryjne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 650013,73 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761323,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 650013,73 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ES-BUD MOSTY, Emilian Sobczyszyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361965551
7.3.3) Ulica: Akacjowa 12
7.3.4) Miejscowość: Święta Katarzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 55-010
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 650013,73 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |