Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Mikołowie - etap I
Gmina Mikołów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343624
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343624/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:26
- Lokalizacja
- Mikołów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2769065a-2b6e-44c9-8fbc-15899b8edcfb
- Identyfikator
- 6351805347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343624 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Mikołowie
- etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mikołów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Mikołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-190
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosir.mikolow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mikolow.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13234041.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Mikołowie- etap I
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2769065a-2b6e-44c9-8fbc-15899b8edcfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343624
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038365/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 12 w Mikołowie – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286469
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP.18.2026.UM.MOSiR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przebudowa istniejącej łazienki na łazienkę przystosowaną dla osób
z niepełnosprawnościami, remont pokoju nauczycielskiego, wymiana drzwi do sal lekcyjnych, przebudowa wejścia do sal na 1 piętrze, wymiana istniejących balustrad i osłon grzejnikowych, dostawa schodołazu w ramach zadania „Termomodernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Mikołowie
- etap I”
2. Etap I - zakres prac przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) rozbiórkę istniejących ścianek działowych,
2) przebudowa istniejącej łazienki na łazienkę koedukacyjną przystosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.
• ściany należy wyłożyć płytkami 30x60, podłogę płytkami 60x60cm (kolorystyka ustalona zostanie w trakcie realizacji zadania lecz musi być zgodna
z wymaganiami Modelu Dostępna Szkoła); zamontować: muszlę WC na stelażu, umywalkę, natrysk dostosowany dla niepełnosprawnych, wykonać montaż pochwytów, lustra uchylnego, suszarki elektrycznej, pojemników na papier toaletowy, mydło w płynie, ręczniki papierowe.
3) remont pomieszczenia pokoju nauczycielskiego polegający na połączeniu zaplecza kuchennego i pokoju nauczycielskiego w jedno pomieszczenie,
• remont obejmuje: wymianę podłogi na wykładzinę PCV, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, wykonanie gładzi gipsowych na ścianach, wykonanie sufitów podwieszanych z płyt gipsowo-kartonowych, wymianę stolarki drzwiowej na drzwi o podwyższonej akustyce i zamkiem z kontrolą dostępu za pomocą kodu, wymianę parapetów wewnętrznych na parapety z konglomeratu, dostawę i montaż szafek górnych i dolnych (system otwierania push-to-open) z blatem roboczym w aneksie kuchennym dla nauczycieli, zabudową zmywarki AGD (zmywarka podblatowa), zlewu wpuszczanego w blat, dostawie i montażu lodówki wys. 203 cm.
4) wymiana istniejących drzwi do sal lekcyjnych na drzwi 90-tki z szybą bezpieczną oraz wymiana drzwi do gabinetów na drzwi o podwyższonej akustyce.
5) przebudowa wejścia do sal na 1 piętrze (sale nr 1.03 i 1.04) wraz z wymianą wykładziny podłogowej w sali 1.03
6) wymiana istniejących balustrad stalowych nie spełniających warunków technicznych na balustrady ze stali nierdzewnej wys. 110cm i 200cm oraz pochwytów z rur ze stali nierdzewnej montowanych na wys 75cm i 90 cm
w dwóch klatkach schodowych;
7) wymiana istniejących osłon drewnianych na grzejnikach na nowe osłony skrzynkowe z płyt ażurowych NRO - (kolorystyka ustalona zostanie w trakcie realizacji zadania lecz musi być zgodna z wymaganiami Modelu Dostępna Szkoła);
8) dostawa i uruchomienie schodołazu gąsienicowego.
UWAGA !!! Dostarczone urządzenia i materiały muszą być nowe.
Roboty należy wykonać zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę nr RDPB-0178/2024
z dnia 04 kwietnia 2024 r
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik „Opis przedmiotu zamówienia” (w skrócie OPZ), który stanowią załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 581203,26 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 673227,77 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 581203,26 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bauplatz sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL6472575254
7.3.3) Ulica: ul. Centralna 142
7.3.4) Miejscowość: Połomia
7.3.5) Kod pocztowy: 44-323
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 581203,26 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |