Sukcesywna dostawa środków czystości dla PRz przez okres 12 miesięcy

POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343649
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343649/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-15 11:32
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-822e3404-a794-4901-a3c2-14b6cddbd095
Identyfikator
8130266999
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszczące i polerujące

Wykonawcy

1 przyznane

FREGA FREJOWSKI, GARBOL SPÓŁKA JAWNAKielce, PL · lot 0
153 268,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343649 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków czystości dla PRz przez okres 12 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-029

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 8653888

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ochal@prz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Uczelnia Wyższa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa środków czystości dla PRz przez okres 12 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-822e3404-a794-4901-a3c2-14b6cddbd095

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343649

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257234

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NA/P/90/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 170732 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sukcesywna w miarę potrzeb na koszt dostawcy do poszczególnych jednostek Politechniki.
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
Zgodnie z formularzem cenowym załącznik nr 2 do SWZ, dostawy sukcesywne do poszczególnych jednostek Politechniki na terenie Rzeszowa oraz OKL w Jasionce i Stalowej Woli, na podstawie pisemnego zamówienia. Dostawa przedmiotu umowy następować będzie partiami w oparciu o zapotrzebowanie częściowe zgłaszane Wykonawcy przez Zamawiającego. Towar będzie dostarczany na koszt Wykonawcy do jednostek Zamawiającego.
2. Wykonawca zrealizuje dostawę w czasie nie dłuższym niż 7 dni roboczych od złożenia zamówienia częściowego. Zamówienia częściowe będą składane telefonicznie, przesłane faksem lub przesyłane pocztą elektroniczną. Przedmiotem pojedynczego zamówienia i dostawy może być nawet 1 szt. danego produktu.
3.Wszystkie oferowane artykuły muszą posiadać karty charakterystyki produktu (jeśli są wymagane ustawą z dnia 11 stycznia 2001 roku o substancjach i preparatach chemicznych Dz.U. 2001 nr 11 poz. 84 ze zm. i wydanymi na jej podstawie rozporządzeniami) oraz zaświadczenie podmiotu uprawnionego do kontroli jakości potwierdzającego, że dostarczane produkty odpowiadają określonym normom lub specyfikacjom technicznym a w konsekwencji dopuszczone są do obrotu i używania.
4.Okres przydatności do użytku dostarczonych środków czystości nie może być krótszy niż 12 miesięcy od dnia dostawy.
5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153268,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 202566,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153268,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FREGA FREJOWSKI, GARBOL SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570386005

7.3.3) Ulica: BATALIONÓW CHŁOPSKICH

7.3.4) Miejscowość: KIELCE

7.3.5) Kod pocztowy: 26-670

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153268,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy