Usługa wynajmu osi strzeleckich
KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343705
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343705/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:41
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0a1a186-9cf6-4ce3-ab6d-c3df5fbf1cc4
- Identyfikator
- 5251930070
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343705 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu osi strzeleckich
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA STOŁECZNA POLICJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012126482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowolipie 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-150
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ksp.policja.gov.pl.
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ksp.policja.gov.pl/zam/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12599111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa wynajmu osi strzeleckich2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0a1a186-9cf6-4ce3-ab6d-c3df5fbf1cc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343705
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00115448
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP-371/26/13/DZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 478608,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem osi strzeleckiej o długości od 25 m do 50 m.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 5 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ,stanowiącym ogólne warunki umowy
3. Miejsce wykonania zamówienia: wskazane przez Wykonawcę (do 55 km od Rotundy w Warszawie, ul. Marszałkowska 100/102).
4.5.3.) Główny kod CPV: 92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
4.5.5.) Wartość części: 411408,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie wynajmu osi strzeleckich o długości od 100 do 300 m.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 5 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ, stanowiącym ogólne warunki umowy
3. Miejsce wykonania zamówienia: miejsce wskazane przez Wykonawcę (do 55 km od Rotundy w Warszawie, ul. Marszałkowska 100/102).
4.5.3.) Główny kod CPV: 92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
4.5.5.) Wartość części: 67200,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna:
W związku z przedłużającym się czasem oczekiwania na uzasadnienie orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej oraz obowiązkiem zapewnieniem prawidłowej realizacji obowiązków wynikających z Zarządzenia nr 2 Komendanta Głównego Policji z dnia 15 stycznia 2024 r. w sprawie wyszkolenia strzeleckiego policjantów Zamawiający zwrócił się z prośbą do podmiotów zewnętrznych tj. 1 Brygady Pancernej im. gen. Tadeusza Kościuszki oraz Kierownictwa Służby Ochrony Państwa o rozważenie możliwości udostępnienia strzelnic o długościach osi 100 m i 300 m, na których realizowane byłyby szkolenia strzeleckie dla Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie oraz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. W wyniku przeprowadzonych rozmów uzgodniono możliwość bezkosztowego korzystania z wymienionych obiektów co pozwoli na realizację zadań wynikających z procesu wyszkolenia strzeleckiego, zatem dalsze prowadzenie postępowania na zadanie nr 2 jest bezzasadne.
Powyższe zmienia charakter zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności zakres zamówienia.
Podstawa prawna:
Art. 256 ustawy w związku z art. 90 ust. 3 ustawy „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.”
art. 90 ust. 3 ustawy „ W przypadku gdy zmiany treści ogłoszenia o zamówieniu istotnie zmieniają charakter zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności znacznie zmieniają zakres zamówienia, zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 256.”.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawa faktyczna:
W związku z przedłużającym się czasem oczekiwania na uzasadnienie orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej oraz obowiązkiem zapewnieniem prawidłowej realizacji obowiązków wynikających z Zarządzenia nr 2 Komendanta Głównego Policji z dnia 15 stycznia 2024 r. w sprawie wyszkolenia strzeleckiego policjantów Zamawiający zwrócił się z prośbą do podmiotów zewnętrznych tj. 1 Brygady Pancernej im. gen. Tadeusza Kościuszki oraz Kierownictwa Służby Ochrony Państwa o rozważenie możliwości udostępnienia strzelnic o długościach osi 100 m i 300 m, na których realizowane byłyby szkolenia strzeleckie dla Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Warszawie oraz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. W wyniku przeprowadzonych rozmów uzgodniono możliwość bezkosztowego korzystania z wymienionych obiektów co pozwoli na realizację zadań wynikających z procesu wyszkolenia strzeleckiego, zatem dalsze prowadzenie postępowania na zadanie nr 2 jest bezzasadne.
Powyższe zmienia charakter zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności zakres zamówienia.
Podstawa prawna:
Art. 256 ustawy w związku z art. 90 ust. 3 ustawy „Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.”
art. 90 ust. 3 ustawy „ W przypadku gdy zmiany treści ogłoszenia o zamówieniu istotnie zmieniają charakter zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, w szczególności znacznie zmieniają zakres zamówienia, zamawiający unieważnia postępowania na podstawie art. 256.”.
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |