Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409).
Gmina Zambrów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343748
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343748/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:48
- Lokalizacja
- Zambrów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea2d743c-db69-4d4a-ad4c-327af3e28f5f
- Identyfikator
- 7231547297
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343748 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zambrów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Fabryczna 8B
1.5.2.) Miejscowość: Zambrów
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 862244500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugz@ugzambrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ugzambrow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zambrow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea2d743c-db69-4d4a-ad4c-327af3e28f5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343748
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040197/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307563
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409)”.
1) Inwestycja obejmuje w szczególności następujące prace:
• profilowanie i zgęszczanie podłoża (10640 m2),
• wykonanie warstwy jezdnej grubości 25 cm z pospółki 0/31,5 (10260 m2),
• karczowanie zakrzaczeń (0,05ha)
• długość drogi do przebudowy: 1 520 m,
• szerokość jezdni górą 5,0 m oraz poboczy 2 x 0,75 m.
2) Wykonawca w okresie gwarancji jakości zobowiązuje się do usuwania wad i usterek na własny koszt. W okresie gwarancji Wykonawca zobowiązany jest również do wykonania równania i profilowania wykonanej drogi za pomocą równiarki raz w roku w okresie wiosennym.
3) Szczegółowy zakres robót budowlanych i opis przedmiotu zamówienia został określony w uproszczonej dokumentacji projektowo-kosztorysowej.
UWAGA: Przedmiary robót są załącznikami do opisu przedmiotu zamówienia i stanowią dokument pomocniczy, dopełniający projekt i służący wyłącznie celom informacyjnym. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę i technologię roboty budowlanej i służyć pomocą Wykonawcom w oszacowaniu kosztów realizacji inwestycji. W przypadku stwierdzenia przez Wykonawcę ewentualnych rozbieżności, w ilości robót pomiędzy przedmiarami, a dokumentacją projektową należy je uwzględnić w cenie oferty. Przy wynagrodzeniu ryczałtowym, wiążący jest zakres zamówienia, rodzaj i ilość robót wynikający z dokumentacji projektowej. Ilość przedmiarowa zawarta w przedmiarze lub w nim pominięta, a występująca w dokumentacji projektowej i specyfikacjach technicznych będzie uznana, że jest ujęta w cenie ryczałtowej oferty i tym samym w wynagrodzeniu umownym.
Za ustalenie ilości robót i innych świadczeń oraz sposób przeprowadzenia na tej podstawie kalkulacji ofertowego wynagrodzenia ryczałtowego, odpowiada wyłącznie Wykonawca. Na nim spoczywa obowiązek rzetelnego sprawdzenia rzeczywistego zakresu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczneW postępowaniu na realizację zadania pn. „Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409)”, do upływu terminu składania ofert, tj. 10.07.2026 r. do godz. 10:00 wpłynęły trzy oferty:
„Przebudowa gruntowej drogi dojazdowej do gruntów rolnych, położonej w obrębie Wola Zambrowska, gmina Zambrów (dz. nr 409)”
Nr Nazwa i adres Wykonawcy Nazwa kryterium
Cena brutto (wartość oferty) Okres gwarancji (miesiące)
1 Usługi Transportowe Henryk Żebrowski
ul. Podleśna 50, 18-300 Zambrów
NIP 723 000 01 31 419 061,00 36
Roś Group Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa ,5 18-210 Szepietowo
NIP 722 163 44 39 306 220,80 36
BIK-PROJEKT Sp. z o. o.
ul. Meblowa37, 18-400 Łomża
NIP 718 202 89 46 444 866,40 36
Przed otwarciem ofert Zamawiający działając na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o maksymalnej kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. 200 000,00 zł brutto.
Wobec tego, że cena ofert złożonych w niniejszym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia Zamawiający unieważnia niniejsze postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306220,8 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444866,4 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |