Remont mostów na terenie Gminy Goleszów uszkodzonych podczas powodzi w czerwcu 2024 roku

GMINA GOLESZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00343754
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00343754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-15 11:49
Lokalizacja
Goleszów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d11ccbc-6d16-4372-b5d9-137c16ace3fd
Identyfikator
5482404996
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy mostówRoboty budowlane w zakresie renowacji mostówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

4 przyznane

INTERSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
INTERSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343754 z dnia 2026-07-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostów na terenie Gminy Goleszów uszkodzonych podczas powodzi w czerwcu 2024 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GOLESZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182433

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 5

1.5.2.) Miejscowość: Goleszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-440

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33490510

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@goleszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d11ccbc-6d16-4372-b5d9-137c16ace3fd

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostów na terenie Gminy Goleszów uszkodzonych podczas powodzi w czerwcu 2024 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d11ccbc-6d16-4372-b5d9-137c16ace3fd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00241938

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IK.271.22.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont mostu ul. Sportowa w Puńcowie w km 0+022: Zakres prac obejmuje roboty mostowe i roboty drogowe. Szczegółowy opis prac dla części I postępowania zawiera załącznik Nr 10 a – Przedmiar robót oraz projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
Wszystkie prace należy uzgadniać na bieżąco z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 750000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont mostu ul. Szkolna w Puńcowie w km 0+010 Zakres prac obejmuje roboty przygotowawcze, fundamentowanie, zbrojenie, betonowanie, izolowanie i ułożenie nawierzchni na obiektach, izolacje przeciwwilgociowe i inne konieczne prace zapewniające bezpieczeństwo realizacji prowadzonej inwestycji oraz zmierzające do uzyskania efektu żądanego przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem, dla części II zawierają następujące dokumenty: Przedmiar robót stanowiące załącznik nr 10b do SWZ, Projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 3 do SWZ. +Wszystkie prace należy uzgadniać na bieżąco z Zamawiającym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 420000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont mostu ul. Polna w Dzięgielowie w km 01+549 Zakres prac obejmuje roboty przygotowawcze, fundamentowanie, zbrojenie, betonowanie, izolowanie i ułożenie nawierzchni na obiektach, izolacje przeciwwilgociowe i inne konieczne prace zapewniające bezpieczeństwo realizacji prowadzonej inwestycji oraz zmierzające do uzyskania efektu żądanego przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem, dla części III zawierają następujące dokumenty: Przedmiar robót stanowiące załącznik nr 10c do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 335000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont mostu ul. mostu ul. Główna Leszna Górna w km 0+006”. Zakres prac obejmuje roboty przygotowawcze, fundamentowanie, zbrojenie, betonowanie, izolowanie i ułożenie nawierzchni na obiektach, izolacje przeciwwilgociowe i inne konieczne prace zapewniające bezpieczeństwo realizacji prowadzonej inwestycji oraz zmierzające do uzyskania efektu żądanego przez Zamawiającego Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem, dla części III zawierają następujące dokumenty: Przedmiar robót stanowiące załącznik nr 10d do SWZ oraz projektowane postanowienia umowne stanowiące załącznik nr 3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45221100-3 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45000000-7 - Roboty budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 350000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1042778,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1360782,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1042778,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERSERVICE SP.ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385605207

7.3.3) Ulica: Browarna 17/2

7.3.4) Miejscowość: Bielsko - Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1042778,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-15

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409602,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 602858,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409602,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTERSERVICE SP.ZO.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385605207

7.3.3) Ulica: Browarna 17/2

7.3.4) Miejscowość: Bielsko - Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409602,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-15
2026-07-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane