Dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja
Powiat Puławski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343783
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 11:56
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-76c4aed8-ff62-48f5-9ff8-0b8d7a293a9f
- Identyfikator
- 7162657633
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt spawalniczyAkcesoria spawalniczeElektryczny sprzęt spawalniczy
Wykonawcy
3 przyznane
'RYWAL-RHC' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
134 685 PLNZBIGNIEW SOKOLIKRACIBÓRZ, PL · lot 1
62 274,16 PLNZBIGNIEW SOKOLIKRACIBÓRZ, PL · lot 2
49 800,33 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343783 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Puławski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019483
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al.Królewska 19
1.5.2.) Miejscowość: Puławy
1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pulawy.powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pulawy.powiat.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-76c4aed8-ff62-48f5-9ff8-0b8d7a293a9f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-76c4aed8-ff62-48f5-9ff8-0b8d7a293a9f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040696/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycja
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków EFS Plus i budżetu państwa Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, działanie 10.4 Kształcenie zawodowe Priorytet X Lepsza edukacja w ramach wniosku o dofinansowanie projektu: Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.9.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 300042,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycjaCzęść 1 Zestaw do cięcia blach z agregatem
1. Zestaw do cięcia blach z agregatem- 1 zestaw.
W skład zestawu wchodzi: wycinarka -1 szt., agregat plazmowy -1 szt., oprogramowanie -1 szt., kompresor śrubowy – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42662000-4 - Sprzęt spawalniczy
4.5.5.) Wartość części: 134685,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycjaCzęść 2 Sprzęt spawalniczy
1. Kurtyna spawalnicza – 1 szt.
2. Niskowibracyjna dłutownica - 1 szt.
3. Niskowibracyjny młotek igłowy - 1 szt.
4. Lamela spawalnicza – 1 szt.
5. Zawieszka do lameli spawalniczych – 1 zestaw (w skład zestawu 100 szt.)
6. Nagrzewnica indukcyjna podgrzewacz - 1 szt.
7. Półautomat spawalniczy do spawania metodą MIG/MAG lub elektrodą otuloną MMA- 6 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42662000-4 - Sprzęt spawalniczy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44315100-2 - Akcesoria spawalnicze
42662100-5 - Elektryczny sprzęt spawalniczy
4.5.5.) Wartość części: 62274,16 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i akcesoriów spawalniczych w ramach projektu Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Puławskim - II edycjaCzęść 3 Materiały zużywalne do kursów
1. Materiały zużywalne - 1 zestaw.
W skład zestawu wchodzi:
- uchwyt spawalniczy, chłodzenie gazowe 3M - 12 szt.
- uchwyt spawalniczy, chłodzenie gazowe 5M - 2 szt.
- reduktor do ARG/CO2 jednostopniowy z manomerycznym wskaźnikiem przepływu gazu, z zakresem ciśnień roboczych 0,5-6 bar - 6 szt.
- adapter do drutu na szpulach 15 i 18 kg - 6 kpl
- szczypce spawalnicze 7'' - 12 szt.
- przyłbica spawalnicza z polem widzenia 100x65mm i regulacją zaciemnienia od 4 do 13 DIN – 12 szt.
- przyłbica panoramiczna - 3 szt.
- rękawice spawalnicze ze skóry dwoinowej - 12 par
- rękawice spawalnicze ze skóry licowej - 5 par
- okulary ochronne spawalnicze - 2 pary
- rękawice R.09 - 4 pary
- fartuch licowany - 12 szt.
- okulary bezbarwne 5X7 ochronne - 12 szt.
- okulary bezbarwne 5X8 ochronne - 12 szt.
- palnik do cięcia - 2 szt.
- wkład do uchwytów spawalniczych - 12 szt.
- szkło bezbarwne 90 x 110 - 240 szt.
- szkło ochronne 110 x 90; 9DIN - 48 szt.
- szkło ochronne 110 x 90; 10DIN - 48 szt.
- szkło ochronne 110 x 90; 11DIN - 48 szt.
- drut elektrodowy manganowo - krzemowy, miedziowany – 360 kg (szpula 15kg x 24szt) , fi 1,0 mm. metoda spawania: MAG. gaz ochronny: CO2, Ar+CO2.
- końcówka PR 1.0 MB - 240 szt.
- dysza gaz. 15x57 -240 szt.
- tarcze ścierne 125x1.0x22 - 240 szt.
- tarcze ścierne 125x6.5x22 - 312szt.
- łącznik prądowy - MB-25 M6 x 35 mm -120 szt.
- sprężyna do uchwytu M25 - 120 szt.
- blacha -arkusz, blacha stalowa grubość 4mm, arkusz 1m x 2m - 9 szt.
- szlifierka kątowa bezszczotkowa 125mm 1320W - 14 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42662000-4 - Sprzęt spawalniczy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44315100-2 - Akcesoria spawalnicze
42662100-5 - Elektryczny sprzęt spawalniczy
4.5.5.) Wartość części: 49800,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 134685,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 134685,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RYWAL RHC SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9511998317
7.3.3) Ulica: Odlewnicza 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-231
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 134685,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62274,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62274,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62274,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAMTECH ZBIGNIEW SOKOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391428916
7.3.3) Ulica: Mariańska 116
7.3.4) Miejscowość: RACIBÓRZ
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62274,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49800,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53606,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49800,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAMTECH ZBIGNIEW SOKOLIK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391428916
7.3.3) Ulica: Mariańska 116
7.3.4) Miejscowość: RACIBÓRZ
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49800,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |