Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych – I postępowanie
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343831
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343831/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-15 12:03
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-91628244-9511-4f21-b6b7-a6e1412d3972
- Identyfikator
- 6881197430
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczneRóżne produkty lecznicze
Wykonawcy
8 przyznanych
—
SERVIER POLSKA SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
—
BIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343831 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych – I postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
1.3.) Oddział zamawiającego: SP ZOZ Lesko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370445072
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kochanowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (13) 469 69 91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz@spzozlesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spzozlesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/spzozlesko , https://spzozlesko.pl, http://przetargi.spzozlesko.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych – I postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91628244-9511-4f21-b6b7-a6e1412d3972
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343831
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023670/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Produkty farmaceutyczne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP5/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 153092,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Różne produkty lecznicze.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33690000-3 - Różne produkty lecznicze
4.5.5.) Wartość części: 75001,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Różne produkty lecznicze.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 2682,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Heparyny.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 22151,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Różne produkty lecznicze.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 6078,83 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki przeciwbólowe.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 22332,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 1315,72 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki znieczulające.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 9941,36 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Środki moczopędne.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostaw dla Zamawiającego objętych inwestycją pn. "Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych".3. Szczegółowy zakres oraz opis przedmiotu zamówienia poszczególnych części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Załącznik nr 2 stanowi również formularz rzeczowo- cenowy, który wykonawca zobowiązany jest przedłożyć wraz z ofertą. Brak formularza rzeczowo- cenowego powoduje odrzucenie oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
4.5.5.) Wartość części: 13590,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2786,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2786,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2786,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Servier Polska Services Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL5272367467
7.3.3) Ulica: ul. Burakowska 14
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 01-066
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2682,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19117,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19117,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19117,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bialmed Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL8490000039
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierzowska 46/48/35
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-546
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19117,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5613,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5613,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5613,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bialmed Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL8490000039
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierzowska 46/48/35
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-546
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5613,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 990,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 990,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 990,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bialmed Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP PL8490000039
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierzowska 46/48/35
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-546
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 990,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |