Termomodernizacja budynku nr 10 DPS w Foluszu wraz z remontem pochylni oraz wymianą dwóch dźwigów osobowych w ramach zadania pn. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343851
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343851/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 12:06
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-932ca439-e320-4de1-bf72-ea8bf385ec91
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343851 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku nr 10 DPS w Foluszu wraz z remontem pochylni oraz wymianą dwóch dźwigów osobowych w ramach zadania pn. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku nr 10 DPS w Foluszu wraz z remontem pochylni oraz wymianą dwóch dźwigów osobowych w ramach zadania pn. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-932ca439-e320-4de1-bf72-ea8bf385ec91
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343851
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055985/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja budynku nr 10 Domu Pomocy Społecznej w Foluszu w ramach zadania pn. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności Projekt pn. „Zwiększenie efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej Powiatu Jasielskiego”, oraz PFRON w ramach zadania „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.II.272.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. Termomodernizacja budynku nr 10 Domu Pomocy Społecznej w Foluszu wraz z remontem pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz wymianą dwóch dźwigów osobowych w ramach zadania pn. „Modernizacja budynków Domu Pomocy Społecznej w Foluszu”.
2. Zamówienie obejmuje wykonanie w szczególności:
1) termomodernizację budynku pawilonu nr 10 w Domu Pomocy Społecznej w Foluszu oraz remont dojść i pochylni dla osób niepełnosprawnych, remont balkonów, tarasów i wymianę dwóch dźwigów osobowych,
2) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i demontażowe;
a) przygotowanie i zabezpieczenie terenu,
b) roboty rozbiórkowe i demontaże,
c) utylizację odpadów.
3) wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej wraz z obróbką szpalet oraz wymianą podokienników:
a) montaż okien z PCV ok. 289,2 m2,
b) montaż drzwi balkonowych z PCV ok. 132,5 m2,
c) montaż drzwi aluminiowych ok. 45,5 m2
d) montaż ścian aluminiowych z szybami ok. 39,9 m2
4) izolację przeciwwilgociową i termiczną ściany fundamentowej ok. 376,8 m2 wraz
z wykonaniem cokołów,
5) wymianę dwóch dźwigów osobowych dla osób niepełnosprawnych wraz
z niezbędnymi robotami instalacyjnymi i budowlanymi,
6) wykonanie nowych warstw tarasów w miejscu istniejących (tarasy na gruncie),
7) wykonanie nowych warstw tarasów nad pomieszczeniami ogrzewanymi w technologii odwróconej (tarasy nad piwnicą oraz nad piętrem w części środkowej),
8) remont balkonów z wymianą balustrad balkonowych,
9) remont istniejących pochylni dla osób niepełnosprawnych,
10) docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej – ok. 2 098 m2,
i wymianą istniejących skrzynek gazowej i elektrycznej, demontaż i montaż pozostałych urządzeń,
11) wymiana podbitki dachowej, rynien i rur spustowych,
12) wykonanie opaski wokół budynku.
3. Lokalizacja budynku; Folusz 56, 38-222 Dębowiec, działka nr 263 w miejscowości Folusz, gm. Dębowiec.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
44113100-6 - Materiały chodnikowe
44114100-3 - Gotowa mieszanka betonu
44171000-9 - Płyty (budowlane)
44170000-2 - Płyty, arkusze, pasek i folia związana z materiałami budowlanymi
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45313100-5 - Instalowanie wind
33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2943000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3716388,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2943000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAZBUD Kazimierz Michalik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381378614
7.3.3) Ulica: Cieniawa 228
7.3.4) Miejscowość: Ptaszkowa
7.3.5) Kod pocztowy: 33-333
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2943000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |