Zagospodarowanie rekreacyjne terenu przy Centrum Aktywności Lokalnej w Strzelinku
Gmina Redzikowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343853
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343853/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 12:07
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-06c6a7d3-b5d4-455b-9a6b-3fad7acbfe83
- Identyfikator
- 8391006582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343853 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie rekreacyjne terenu przy Centrum Aktywności Lokalnej w Strzelinku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Redzikowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979855
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sportowa
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bartoszl@gminaredzikowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gminaredzikowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_redzikowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie rekreacyjne terenu przy Centrum Aktywności Lokalnej w Strzelinku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06c6a7d3-b5d4-455b-9a6b-3fad7acbfe83
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343853
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055127/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Zagospodarowanie rekreacyjne terenu przy cemtrum Aktywnosci Lokalnej w Strzelinku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt realizowany będzie ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308374
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zagospodarowanie terenu wokół świetlicy-remizy w Strzelinku dz. nr 153/6 obr. Strzelinko, gm. Redzikowo
W celu wykonania powyższego zadania będą realizowane na budowie następujące prace wg dokumentacji:
Roboty przygotowawcze:
• roboty pomiarowe tyczenie,
• dostawa i montaż urządzenia siłowego Orbitrek,
Plac zabaw: wykonanie stref bezpieczeństwa przy elementach wyposażenia:
• wykonanie koryta,
• zakup i montaż agrotkaniny P90 pod warstwą piasku,
• wykonanie nawierzchni z piasku,
Ogrodzenie placu zabaw:
• wykonanie stóp fundamentowych ,
• montaż paneli ogrodzeniowych ocynkowanych kompletne z słupami i wysokości ogrodzenia
• 1,23 m słupki wysokości 2,0m, długość paneli 2,50, łączenie na słupkach, całość ocynkowana malowana proszkowo w kolorze zielonym z podmurówką betonową
• montaż furtki z paneli ogrodzeniowych 1.2 x 1,23 m w kolorze zielonym
Dostawa i montaż elementów placu zabaw:
• dostawa i montaż urządzenia Pająk,
• dostawa i montaż urządzenia Linarium,
• dostawa i montaż urządzenia Parkur,
Dostawa i montaż mała architektura:
dostawa i montaż wiata drewniana oznaczone na PZT jako nr VI ,
dostawa i montaż ławki parkowe,
dostawa i montaż koszy na śmieci,
Klomby kwiatowe:
wykonanie koryta ,
rozplantowanie ziemi żyznej,
ułożenie warstwy dolomitu frakcja 8-16cm,
ułożenie warstwy odsączającej z piasku,
przygotowanie terenu pod obsadzenia kwiatowe zgodnie z dokumentacją,
obsadzenie kwietników zgodnie z dokumentacją,
wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania wszystkich wymienionych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres 1 roku od odbioru nasadzeń
Nasadzenia drzew:
sadzenie drzew i krzewów liściastych zgodnie z dokumentacją
sadzenie żywopłotu liściastego zgodnie z dokumentacją,
wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania wszystkich wymienionych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres 1 roku od odbioru nasadzeń
Niwelacja terenu: niwelacja terenu ,
obsianie skarp w ziemi urodzajnej,
wykonawca będzie zobowiązany do wykonywania wszystkich wymienionych zabiegów pielęgnacyjnych przez okres 1 roku od odbioru nasadzeń Wykonawca będzie zobowiązany do prowadzenia przez okres 12 miesięcy kompleksowej pielęgnacji wykonanych nasadzeń, obejmującej w szczególności: odchwaszczanie, podlewanie, nawożenie, ochronę przed chorobami i szkodnikami, usuwanie odrostów korzeniowych, utrzymanie i poprawę mis, wymianę oraz regulację palików i wiązań, wykonywanie cięć pielęgnacyjnych, pielęgnację pozimową, bieżącą kontrolę stanu roślin oraz wymianę roślin uschniętych, uszkodzonych lub obumarłych, zgodnie z potrzebami i zasadami sztuki ogrodniczej
Inwestycja nie znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej stanowiska archeologicznego
Dokumentacja będzie stanowiła załącznik do specyfikacji. Dokumentacja projektowa obejmuje zakres szerszy niż przedmiot zamówienia. Wykonawca dokonuje wyceny na podstawie SWZ oraz przedmiaru robót, które określają zakres podlegający realizacji.
Pozwolenie na budowę: Decyzja nr 616/2024 z dnia 5 grudnia 2024 r.
„Budowa budynku gospodarczego, wiat, elementów małej architektury, przebudowę boiska wraz z budową instalacji oświetlenia i instalacji monitoringu w ramach zagospodarowania terenu wokół świetlico-remizy w Strzelinku; inwestycja jest zlokalizowana na działce nr 153/6 (nr działki po podziale) w miejscowości Strzelinko, w obrębie ewidencyjnym Strzelinko, w gminie Redzikowo” PO PODZIALE DZIAŁKI 153/6 POWSTAŁA DZIAŁKA 153/8
1) Wykonawca zobowiązany jest przystąpić do wykonania prac w terminie 7 dni
od otrzymania podpisanej umowy.
2) Przed przystąpieniem do prac strony sporządzą protokół przekazania placu budowy, w którym ustalą termin kompletnej realizacji danego zadania.
3) Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia przedmiotu zamówienia w zakresie ilościowym i technicznym w przypadku, gdy z powodów ekonomicznych, bieżących potrzeb lub innych nie będzie to leżało w interesie Zamawiającego.
4) W związku z ograniczeniem przez Zamawiającego przedmiotu umowy, Wykonawcy nie będą przysługiwały żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego.
5) W przypadku stwierdzenia, że roboty wykonane są niezgodnie z umową lub obowiązującymi przepisami Zamawiający może odmówić zapłaty i żądać ich ponownego wykonania lub odstąpić od umowy z winy Wykonawcy.
6) Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonane zadania.
7) Do obowiązków Wykonawcy należy sporządzenie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej i przekazanie Zamawiającemu zatwierdzonej w zasobach geodezji Starostwa Powiatowego w Słupsku geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej w ilości po 5 egzemplarzy.
8) Do zadań Wykonawcy należy również:
- Zgłosić rozpoczęcie budowy do PINB,
- zakup i rejestracja dziennika budowy dla dwóch pozwoleń,
- odbiór dokonywany będzie przez Zamawiającego, przy udziale kierownika
budowy lub robót wskazanego w umowie przez Wykonawcę jako strony przekazującej przedmiot umowy.
-wystąpić do PINB z zawiadomieniem o zakończeniu robót przed zakończeniem wszystkich robót oraz o wydanie zaświadczenia o braku sprzeciwu dla części inwestycji przeznaczonej do użytkowania
-- Wykonawca dostarczy w formie cyfrowej (na płycie CD) dokumentację zdjęciową z robót ulegających zakryciu oraz zanikających przed ich wykonaniem oraz po wykonaniu wszystkich robót. Zdjęcia powinny być oznaczone znacznikami: daty, czasu. 9) Zakup i montaż tablicy informującej o źródle dofinansowania w dniu fizycznego rozpoczęcia prac. Tablica powinna być wykonana z materiału odpornego na czynniki atmosferyczne zapewniającego trwałość i niezmienność kolorystyki w okresie co najmniej 5 lat. Znaki oraz informacje na tablicy powinny być wykonane w sposób czytelny i trwały. Tablica informacyjna o wymiarach 80 cm x 40 cm, powinna zostać umieszczona na stalowej konstrukcji. Szczegółowe informacje dotyczące tablicy znajdują się w Księdze wizualizacji Logo Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 opublikowanej na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Projekt realizowany będzie ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzieleniu zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć te kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |