Poprawa dostępu do małej architektury publicznej w miejscowości Karczów
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KARCZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00343996
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343996/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-15 12:29
- Lokalizacja
- Karczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2dc5310-7a81-45f1-bd73-9b23b5559d25
- Identyfikator
- 7722409564
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00343996 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępu do małej architektury publicznej w miejscowości Karczów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KARCZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 365514058
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 53
1.5.2.) Miejscowość: Karczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-525
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7871087 wew. 105
1.5.8.) Numer faksu: 44 7871082
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wielgomlyny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/p/OSP-Karcz%C3%B3w-100083424693094/?locale=pl_PL
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wielgomlyny.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępu do małej architektury publicznej w miejscowości Karczów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2dc5310-7a81-45f1-bd73-9b23b5559d25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00343996
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00177583/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa dostępu do małej infrastruktury publicznej w miejscowości Karczów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP1.Karczów
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Poprawa dostępu do małej architektury publicznej w miejscowości Karczów, która obejmuje:
1) uzupełnienie ścianek działowych,
2) zamurowania,
3) wykonanie warstw podkładowo – wyrównawczych,
4) wykonanie tynków cementowo – wapiennych,
5) układanie płytek ściennych,
6) układanie płytek podłogowych,
7) wymianę pokrycia dachowego z blachy trapezowej,
8) wykonanie sufitu podwieszanego,
9) wykonanie izolacji termicznej sufitu z wełny mineralnej o gr. 10+15 cm,
10) wykonanie instalacji elektrycznych wewnętrznych w budynku poprzez demontaż istniejących oraz montaż nowych,
11) wykonanie instalacji odgromowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45315000-8 - Instalowanie urządzeń elektrycznego ogrzewania i innego sprzętu elektrycznego w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożona została jedna oferta. Wykonawca zaproponował wykonanie zamówienia za cenę 313650,00 złotych brutto. Cena tej oferty przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 201362,09 złotych brutto .Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny zaproponowanej w złożonej ofercie.| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |