Usługa cateringowa: przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków dla uczestników Dziennego Domu Seniora w Stoczku Łukowskim
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00344174
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00344174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-15 12:56
- Lokalizacja
- Stoczek Łukowski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4dc62453-a57c-4ccb-80df-458c7bf57afd
- Identyfikator
- 8251662984
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłków
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00344174 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa cateringowa: przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków dla uczestników Dziennego Domu Seniora w Stoczku Łukowskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005185168
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Tadeusza Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Stoczek Łukowski
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-450
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 257970181
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mops@stoczek-lukowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mopsstoczeklukowski.naszops.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4dc62453-a57c-4ccb-80df-458c7bf57afd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa cateringowa: przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków dla uczestników Dziennego Domu Seniora w Stoczku Łukowskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dc62453-a57c-4ccb-80df-458c7bf57afd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00227192/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Zakup wyżywienia -catering dlauczestników projektu pn. „Wsparcie usług społecznych w Mieście Stoczek Łukowski”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytetu FELU.08 Fundusze Europejskie dla społeczeństwa, Działanie 08.05 Usługi społeczne w ramach projektu „Wsparcie usług społecznych w Mieście Stoczek Łukowski”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273804
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.242.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia jest: Usługa cateringowa: przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków dla uczestników Dziennego Domu Seniora w Stoczku Łukowskim uczestników projektu pn. „Wsparcie usług społecznych w Mieście Stoczek Łukowski”
2. Opis przedmiotu zmówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
3. Maksymalna liczba posiłków w okresie realizacji zadania wynosi 13 230 szt. (30 uczestników przez 441dni) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta przez:Zakład Aktywności Zawodowej ul. 1 Maja 12 21-450 Stoczek Łukowski
Oferta została wybrana jako najkorzystniejsza. Po dokonaniu wyboru oferty Wykonawca odmówił zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (uchylił się od jej zawarcia).
Ponieważ w postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, Zamawiający nie ma możliwości dokonania ponownego wyboru oferty najkorzystniejszej spośród pozostałych ofert.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314874,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 314874,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy| 2026-07-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |